KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Domisie w teatrze

14
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.79
średnia ocena
brak
pozycja w TOP

Domisie w teatrze

"Zapraszamy do Poznania !"

Domisie w teatrze

"Dzisiejsze przedstawienie było wspaniałe,aktorzy przemili,cierpliwi i kochani.Moja córka aktywnie uczestniczyła w zabawie na scenie,była drzewkiem.Potem na sam koniec wspólny wężyk.Aktorzy wchodzili na widownię, Pysia brała dzieci na kolana.Po spektaklu długo podpisywali autografy i robili zdjęcia z dziećmi.Córeczka była prze szczęśliwa,dziękuję.Jesteście kochani."

Domisie w teatrze

"Polecam! rzeczywiście scenografia marna, ale całość spektaklu -super atrakcja dla dzieci : chętne dzieciaki zaproszone na scenę podczas spektaklu i domisie między widzami; po spektaklu autografy i zdjęcia z domisiami."

Domisie w teatrze

"Zapraszamy do Białegosotku !!! Dzieciaki czekają."

Domisie w teatrze

"Wszystko nam się podobało, jednak z telewizyjnego przedstawienia bardzo wiele traci bez tych kolorowych i bardzo ciekawych dekoracji. Szkoda, może warto dodać chociaż fragment tamtego wystroju? Dzieci bardzo lubią ten program też i za to, że ma bardzo bogatą i ciekawą scenografię."

Domisie w teatrze

"Przedstawienie super! Moja 3 letnia córka była zachwycona, Domisie schodziły ze sceny i zapraszały dzieci do wspólnej zabawy, siadały wśród widzów, śpiewały znane piosenki itp. Co do uwag to mam 2 trochę głośno i słaba zcenografia, a wzasadzie żadna. Po spektaklu Domisie długo podpisywały autografy i robiły sobie zdjęcia z wszystkimi, którzy tylko chcieli. Zdecydowanie polecam!"

Domisie w teatrze

"Przedstawienie super. Moja 6-letnia córeczka oniemiała gdy Domisie zeszły do nas na widownię :) Poza tym, że było momentami strasznie głośno i dzieciaki zatykały uszy to spotkanie z Domisiami uważam za udane :)"

Domisie w teatrze

"Moje 2-letnie dziecko było zachwycone! Domisie zchodziły ze sceny i zapraszały dzieci do wspólnej zabawy. Jednak jako mama mam kilka uwag... Bilety były bardzo drogie a przedstawienie zrealizowane po minimalnych kosztach. Nie było żadnej scenografii (po za 4 krzesłami i koszykiem). Organizatorzy powinni też mieć trochę wyobraźni i zdawać sobie sprawę że siła nagłośnienia była nie do wytrzymania."

Domisie w teatrze

"było naprawdę świetnie. pomimo zmiany godziny przedstawienia, Sprzedający stanął na wysokości zadania i siedzieliśmy jeszcze bliżej sceny, niż w wersji pierwotnej. Wszystko na bardzo wysokim poziomie!"

Domisie w teatrze

"a kiedy domisie zawitają do Krakowa?"

Domisie w teatrze

"Bardzo fajne przedstawienie dla najmłodszych, moja niespełna 3-latka zachwycona :)"

Domisie w teatrze

"Fajna impreza! Domisie- takie jak sobie wyobrażałam :-) Domisie długo jeszcze podpisywały autografy i robiły zdjęcie z kazdym dzieckiem, które tylko chciało! Super! Dzieci zachwycone! Chcemy więcej!"

Domisie w teatrze

"Ja nie wiele mogę powiedzieć ale mój syn był mega szczęśliwy"