KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Muzyczny Stand-up Czesława Mozila

268
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.91
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Takie sobie, było kilka śmiesznych tekstów. Powiedzmy ok ale bez rewelacji. Żona powiedziała że drugi raz by nie poszła. Pozdrawiam"
"Super impreza, udany wieczór z Czesławem Mozilem."
"Można się usmiac do łez. Bardzo fajne wydarzenie."
"Solo act swietny, Czesław mówi o tym o czym trudno niektorym nawet pomyslec. Polecam wszystkim serdecznie!"
"Doskonały występ. Czesław w formie. Generalnie pojechałem na występ jako osoba towarzysząca, nie do końca przekonana do artysty, Teraz będę jeździł jako fan."
"Mimo wszystko dobrze by było więcej zaśpiewać a mniej powiedzieć... Gdyby monologi były mniej chaotyczne, bardziej zwarte, spójne- zdecydowanie lepszy byłby odbiór. Trochę za dużo "zwrotów" i przerwanych wątków, piosenek, wypowiedzi. Rozumiem ten dowcip, odpowiada mi system wartości i stosunek do świata i tego co dzieje się w Polsce, ale.... może za stara jestem (46) aby tak przeskakiwać z myśli w myśl...Pozdrowienia dla Pani Doroty."
"Jest to raczej stand up niż widowisko muzyczne, co należy zaznaczyć w pierwszej kolejności. Gości głównie w mniejszych miejscowościach, w niespotykanych miejscach - kameralne herbaciarnie, teatry. Zbiór historii, które pojawiły się wcześniej w wywiadach, w książce jak i komentarz do teraźniejszej sytuacji politycznej w kraju. Jak dla mnie idealne poczucie humoru i znów uśmiałam się do łez."
"Wspaniały artysta, uśmiałam się do łez :)"
"Rewelacyjne kameralne spotkanie. Gorąco polecam."