KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Marek Torzewski

557
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.53
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Na koncert przyjechaliśmy z Sochaczewa. Był to drugi koncert, w którym uczestniczyliśmy i wrażenia z jednego jak i drugiego niezapomniane. Pozytywna energia i wspaniały głos P. Marka dały nam wiele cudownych wrażeń."
"Nie zawiodłem się. Koncert piękny, bez bufonady (jak zapowiedział Artysta), z bardzo dobrym kontaktem z publicznością. Utwory piękne, dobrze przygotowane. Muzycy znakomici, skromni i wrażliwi (to łatwo było zauważyć). A więc wszystko OK. No... może trochę za dużo rodziny... Warto też w przyszłości popracować z technikami. Tylko oni, niestety, zawiedli."
"Cudowny koncert! Ciepła, radosna atmosfera i magiczny głos pana Marka! Na koncert do Gdańska przyjechaliśmy z mężem z Olsztyna - było warto!!! Gorąco polecam!!! :)"
"super występ,pójdę przy najbliższej okazji jeszcze raz"
"zakup biletów bez problemów, koncert wspaniały. Niestety nie wszystko mogłem zobaczyć po prostu nie widziałem ekranu- zasłaniał go zastaw głośnikowy. A-2/9/53,54."
"Koncert rewelacyjny. Kontakt z publicznością był przesłaniem pozytywnej energii. Wspaniały głos, grający na emocjach ale zabrakło mojego ulubionego utworu Pozwól mi Panie"
"zakup biletów bardzo łatwy , wygodny - rewelacja , koncert bardzo mi sie podobał , przepiekny głos , duzo pozytywnej energii"
"Koncert w Gdańsku wspanialy, dostarczył wiele pozytywnej energii i emocji, niepowtarzalna barwa głosu .... tak trzymać , Panie Marku ! Obecność Pani Basi dodała tylko ciepła i splendoru koncertowi. Wiele miłości na długie lata !"

Marek Torzewski

"Ja po koncercie zyskalam duzo pozytywnej energii na wiele dni! Na pewno bede chciala to kiedys powtorzyc........."

Marek Torzewski

"Niestety , lata świetności daleko za Panem ! Koncert słaby , żona -po co ?"

Marek Torzewski

"Koncert w Krakowie oceniam jako mocno średni, wyrobiona publiczność oczekuje poziomu, a tu przyjechała głęboka prowincja. Pani Barbara jak na aktorkę to sam plastik i tylko psuje całość . Pan Marek , tak jak już ktoś napisał \ile razy można odgrzewać stare kotlety\ i podpisuję się pod tą opinią obiema rękami ! Dwie gwiazdki z sympatii do tenora !"

Marek Torzewski

"Panie Marku, ile razy można odgrzewać stare kotlety ? REPERTUAR ,prosimy o nowe przeboje !"

Marek Torzewski

"Nawet nawet.. :)"

Marek Torzewski

"Zakup biletu - pierwsza klasa. wygodnie i bez problemów. Koncert super. Torzewski jest mistrzem nie tylko w śpiewaniu ale i tworzeniu wspaniałej atmosfery. Polecam Wszystkim."

Marek Torzewski

"Zakup biletu bez problemu. Koncert był wspaniałym wydarzeniem. Zabrakło mi utworu pierwotnie wykonanego przez Kiepurę."

Marek Torzewski

"Wspaniały koncert,atmosfera jaką pan Marek potrafi stworzyć nie do opisania.Byłam z koleżanką i bardzo nam się podobało,super!!!Pozdrawiam.Kupno biletów przez internet bardzo wygodne i szybkie,na pewno jeszcze skorzystam."

Marek Torzewski

"Koncert wspaniały, głos niesamowity, najbardziej cieszę się że Pan Marek zaśpiewał Caruso - włączałam to mojemu synkowi jak nie mógł zasnąć. Wykonanie tego utworu przez Pana Torzewskiego potwierdziło jak wiele wrażliwości i emocji może wywołać samo jego słuchanie."

Marek Torzewski

"Koncert wspaniały,dostarczył wielu wrażeń i emocji.Przepiękny, silny głos Pana Marka.Z ogromną ochotą poszłabym jeszcze raz.Zakup biletów przez internet to super sprawa-szybko i wygodnie.Polecam !"

Marek Torzewski

"Zakup biletów