KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Katarzyna Groniec

48
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.96
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Fajny koncert. Miło spędziłam wieczór"
"To nie ten rodzaj rozrywki, który oczekiwałem od wykonawczyni. Widziałem Ją z innym repertuarem - finezja, ekspresja i oczarowanie. Tamto to było to. I tyle."
"Polecam, uwielbiam Jej śpiewanie sercem i duszą :)"
"idąc nastawiłam się na inny klimat koncertu.....jednak mimo zaskoczenia...koncert mnie oczarował !"
"Piekny wystep. Pani Kasia jest rewelacyjna!!! Pozdrawiam"
"Coś pięknego, warto było tam być ☺"
"Pani Kasia zawładnęła sceną od pierwszej chwili i tak pozostało już do końca ... hipnotyzująca, oszałamiająca ... rewelacja ..."
"Na tym samym koncercie z rodziną byłem drugi raz. Także tyle jeżeli chodzi o komentarz. Dziewczyna wie po co jest na scenie."
"Świetny koncert- fantastyczne interpretacje i wykonanie.Brawo Pani Katarzyno, brawo BOK Zakup biletów bardzo wygodny"
"Piosenki piękne, wokal i muzyka - oszałamiające, aranżacje - zachwycające w każdej minucie, choreografia - ...no jak dla mnie do zmiany, od połowy koncertu, gdy nie było za wiele okazji do pląsów, znów było wspaniale. W pierwszej części po prostu nie patrzyłam na Groniec w momentach instrumentalnych. Tańczyć nie potrafi, kilka takich wstawek pewnie byłoby zabawnych i na miejscu, a tak - chwilami byłam zażenowana. Ale to tylko mały mankament, Groniec jest wybitna i jej muzycy też są wybitni."
"Doskonały występ Katarzyny Groniec! Energia i refleksja w jednym. Nie łatwo jest przedstawić wszystkim znane teksty w zupełnie nowej interpretacji i nie poddać się wpływom poprzednich wykonań. Znane, a zupełnie jak nowe brzmią te utwory w wykonaniu p. Katarzyny. Niesamowite przeżycie. Jak zawsze na najwyższym poziomie. Doskonały kontakt z publicznością. Wspaniały zespół towarzyszący. Dziękuję za niezapomniany wieczór."
"Jak zwykle energia i najwyższy poziom!"
"Przepiękny koncert! Talent i moc ekspresji Katarzyny Groniec i zespołu były fenomenalne!"