KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Patrycja Markowska

28
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.82
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Koncert sam w sobie uważam za udany, jednak przy trójce wykonawców mógłby potrwać dłużej. Jednak nie dopuszczalnym jest dla mnie niedopilnowanie kwestii wnoszenia jedzenia i piwa na płytę główną. Zamiast odpłynąć w muzyce trzeba było uważać na podpite towarzystwo z piwem w ręku . Za to olbrzymi minus dla organizatora i oczywiście osób, które nie znają podstawowych zasad zachowania w takich miejscach."
"Bardzo dobry koncert. Najlepszy był Pan strażak."
"Koncert był przepięknym wydarzeniem. Bawiłam się cudownie !!"
"Przepiękne widowisko Patrycja wulkan energii i perfekcja muzycy najwyższy poziom Oczywiście Grzesiu dodał smaku do całego widowiska."
"Kupno biletów przez kup bilecik bez problemowo, koncert podobno świetny, nie wiem bo bilety dałam w prezencie, ale jeszcze kiedyś skorzystam. Pozdrawiam."
"Występ bardzo dobry - trochę mało Samej Patrycji. Nie rozumiem dlaczego zespół ONE tak długo musiał się produkować."
"Na koncerty Patrycji jeżdżę od 2013 roku i zawsze jest ogień na scenie super mega i oby jak najdłużej i jeden dzień dłużej jest moc power! Pati jesteś najlepsza kocham ❤ :* Pati do zobaczenia za niedługo ❤"
"Ale dali czadu! Koncert z wielką dawką pozytywnej energii i poweru. Patrycja, jak i cały zespół oraz zaproszeni goście stworzyli wspaniałe widowisko, które na długo będziemy pamiętali. Gorąco polecam."
"Kolejny koncert. Jestem zadowolony. Pełen profesjonalizm."
"Super koncert oraz całe wydarzenie . Byłam z cała rodzina i znajomymi wszystkim bardzo bardzo sie podobało . Rewelacja!!!!!"