KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu

512
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.96
średnia ocena
pozycja w TOP
"Wspaniała rozrywka. Polecam szczerze. Każdy wrażliwy człowiek który wybierze się na to wydarzenie muzyczne będzie zadowolony i spędzi niesamowite 2 godziny w swoim życiu"
"Jeżeli ktoś ma ochotę oderwać się od szarej rzeczywistości to gorąco polecam filharmonię uśmiechu , można się pośmiać , posłuchać dobrej muzyki i podziwiać wspaniałych artystów. Jesteśmy z żoną zachwyceni, bardzo gorąco polecam."
"Niesamowity koncert, super orkiestra, zabawiają widzów swoją grą i sami się przy tym bawią. Prowadzący koncert świetnie zabawia publiczność . Gorąco z żoną POLECAMY !"
"Czas pędzi nieubłaganie i człowiek aż nie może uwierzyć, że... To już koniec! Rewelacyjne, zachwycające i porywające wydarzenie. Muzyka, dowcip, gra świateł - wszystko razem stanowi fenomenalne przeżycie! Gorąco z Mężem polecamy."
"Po trzech latach znowu zapragnęłam odnowić wrażenia, których dostarcza Pan Malicki wraz z zespołem. Orkiestra - poziom światowy, soliści - wspaniali, rewelacyjne oświetlenie doskonale współgrało z wykonywanymi utworami. Takie koncerty zapadają w serce i w pamięć. Ocena za całokształt - najwyższa."
"koncert wyśmienity, muzyka wspaniała, wykonawcy wielce profesjonalni , doskonała atmosfera! OGROMNE BRAWA dla wszystkich artystów !"
"Koncert na poziomie. Uwielbiam dowcip Pana Malickiego i Jego Ekipy. Polecam każdemu :)"
"Bardzo dobry, stojący na najwyższym poziomie artystycznym koncert z duża dozą niebanalnego humoru i dowcipu."
"świetny koncert, p. Malicki sypiący dowcipami, fantastycznie zgrany zespół. a p. Małgorzata - wiolonczelistka grająca również na fortepianie duet z p. Waldemarem - super. Tańcząca skrzypaczka - p. Oliwia - godne podziwu! Praktycznie wszyscy z zespołu mieli swoje indywidualne popisowe numery muzyczne i aktorskie. Scenariusz i reżyseria - dopracowane w szczegółach. Na kolejny koncert w Częstochowie znowu się wybiorę."
"Wspaniałe wydarzenie, niezapomniana zabawa i rewelacyjna atmosfera:)"
"Wspaniały koncert, byliśmy z córką siedmioletnią była oczarowana. Polecam"
"Wspaniały występ ! Bardzo energetyczny.Wirtuozeria i profesjonalizm a do tego wspaniała rozrywka.Wrażenia estetyczne rewelacyjne ! POLECAM WSZYSTKIM !!!"