KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Piotr Bałtroczyk

669
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.98
średnia ocena
pozycja w TOP
"Bilety kupiłam rodzicom. Występ im się bardzo nie podobał. Przez 1,5 h prawie nikt się nie uśmiechnął. Ogólnie szkoda pieniędzy i czasu."
"Jak zawsze Klasa sama w sobie. Uśmiałam się niesamowicie. Właściwie najlepszy, smaczny, inteligentny i uroczy. Z nutką nostalgii ;)"
"Kabaret pierwsza klasa !!!. Bardzo dobry występ i ból brzucha ze śmiechu gwarantowany. Podziwiam kunszt aktorski i cudowny słowotok :)"
"Co opisywać to Piotr Bałtroczyk !!!!!"
"wspaniale spotkanie z p.Piotrem, pogratulować swady w wypowiedziach, w przytaczaniu anegdot. bardzo miły wieczór pomimo goraca"
"Super występ . Warto pójść żeby się pośmiać aż do łez. Polecam"
"Występ genialny. Dwie godziny śmiechu aż do łez. Niektóre kwestie już znałam z poprzednich występów artysty, mimo to kiedy widzi się na żywo Pana Piotra, który bawi się razem z widownią, naprawdę warto!!!"
"Fantastyczna porcja śmiechu. Mistrz we wszystkim co robi i mówi.Gorąco polecam.Buziaki dla Pana Piotra choć wiem że wroga nie wpuszcza za próg."
"Sala wypełniona ludźmi z kijowymi peslami i ja - zaniżajca wiek (rocznik 87). I Pan Piotr- mam wrażenie, że moj rocznik, gdzie wewnętrzny debil nr 4 włącza się w 90% każdego dnia. Był to chyba 3 lub 4 raz gdy mogłam podziwiać Pana Batrłoczyka na scenie. Każdy genialny. Jak dożyję to i na kolejne się wybiorę. Tymczasem idę się napić wódki bo już niemal 11 a mózg wysłał sygnał, że pomysł biegania z rana to głupota. Polecam każdemu."
"Występ Pana Piotrka był jak zawsze doskonały pod każdym względem: przezabawny, inteligentny i niezwykle zajmujący, jak i główna atrakcja!!!"
"Mistrz świata szpady giętkie. 2 godziny na kolanach. Radzę zabrać pampersa na zmianę"
"Naprawdę warto było pójść i pośmiać się . Super ."