KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Podaj Wiosło - festiwal improwizacji

78
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.92
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"super atmosfera! pójdę na więcej następnym razem"
"Bardzo przyjemna impreza! Na pewno nie byłem ostani raz :)"
"Poszłam z mamą, która była pierwszy raz na tego typu wydarzeniu. Od samego progu wszyscy byli mili i podekscytowani. Mama choć nie do końca wiedziała o co chodzi w impro, była zachwycona. Duży plus dla prowadzących za muppety ! :D"
"Z Wiosłem jestem od samego początku! Co rok z niecierpliwością czekam na kwiecień i na festiwal. W tym roku niestety mogłam być tylko na Grand Final - ale to jak zawsze wisienka na torcie tych kilku dni. Jeżeli ktoś lubi szalone poczucie humoru, szał i odrobinę chaosu to polecam, bo warto!"
"Wszystkie występy stały na bardzo wysokim poziomie. Każda grupa miała w sobie coś wyjątkowego i oryginalnego :) To był mój pierwszy Festiwal Impro i zdecydowanie nie mam się do czego przyczepić. Super organizacja! Tylko przyjechać za rok i korzystać do woli :)"
"Miałem mieszane uczucia co do tej imprezy ale było miło. W przeciwieństwie do kabaretów i stand-upow gdzie rzucają coraz częściej miesem i tracą te imprezy smak tu tego nie było. Tu było inaczej , pomieszanie z poplataniem z dobrą dozą humoru robią artyści fajne show . Wziasc kilka zagadnien od publiczności i improwizowac to jest sztuka. I tu to jest.Polecam szczerze"
"Byliśmy pierwszy raz i było PETARDA !!! Asia i Pawel Bakteriowie"
"Jest raptem kilka eventów w Polsce w ciągu roku, które określam kategorią must go. Podaj Wiosło własnie dołączyło do nich"
"W imprezie uczestniczę regularnie i z pełnym przekonaniem polecam. Impreza rozwija się we właściwym kierunku."
"Szły na spektakl dwa znaki zapytania, sądziliśmy , że będzie PIP-ny Show, a było wprost wystSHOWowo. Potem niewinna Hurtowa Luster sprzedaż, ludzie kupujcie takie lustereczka namiętnie , masowo. A do tego jeszcze KO (knock out) od Grupy tak AD HOC po prostu. Mniód malina, wstyd nie uczestniczyć."
"Z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa : POLECAM"
"Byliśmy tylko na Garande Finale i było fajnie, ale krótko :)"
"Byłam dziś pierwszy raz i na pewno nie ostatni ! Bawiłam się fantastycznie :D"