KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Słoneczni Chłopcy

12
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.42
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"znakomita gra aktorska, scenariusz nie powala, ale aktorzy nadrabiają to, warto zobaczyć \starych mistrzów\ gry aktorskiej"
"Fantastyczna sztuka, warta każdych pieniędzy. Pierwsza część minęła jakby trwała pięć minut. Druga rozpoczyna się filmikiem, w którym jest wiele, wiele z kabaretu Olgi Lipińskiej. Musicie to zobaczyć jeśli tylko macie możliwość - treść, reżyseria a przede wszystkim gra to składa się na FENOMENALNE przedstawienie"
"Przedstawienie warte ceny. Doskonała gra aktorów. Przyjemnie spędzony czas. Chłopaki trzymają formę."
"Niestety świetna gra aktorska to za malo , wazny jest takze scenariusz, w ktorym zabraklo mi dynamiki. Dialogi były przeciagajace sie. Oczekiwałam czegos wiecej...."
"Polecam - warto zobaczyć znakomitą grę aktorską Piotra Fronczewskiego."

Słoneczni Chłopcy

"zawsze szybko i pewnie ;-)"

Słoneczni Chłopcy

"Scenariusz na \trzy plus\. Gra Piotra Fronczewskiego genialna, przyjemność sama w sobie. Wstawka filmowa - słabość, aczkolwiek bardzo chciałbym zobaczyć p. Hanię Śleszyńską na żywo w tej roli. Generalnie - warto!!!"

Słoneczni Chłopcy

"Sztuka \Słoneczni chłopcy\ była wydarzeniem na miarę kunsztu aktorskiego artystów. Kowalewski i Fronczewski bawili nas przez 2 godziny i bez wątpliwości potwierdzili klasę , profesjonalizm , warsztat. Obecni młodzi aktorzy, poza wyjątkami, mogą im czyścić buty! Rozrywka wysokich lotów. No , może poza koncepcją reżysera , wplatającą w spektakl nagranie wyświetlane na ekranie . Trochę zaleciało łatwizną. Polecam!"

Słoneczni Chłopcy

"Dobra komedia. Rewelacyjna gra Piotr Fronczewskiego. Zbyt długa \wstawka\ filmowa po pierwszej części. Naście minut filmu wyświetlanego z projektora na ekranie nie jest tym czego się można spodziewać po sztuce teatralnej. Mimo wszystko zabawa na poziomie."

Słoneczni Chłopcy

"Spektakl bardzo przyjemny, obnażający bezlitośnie nasze wady. Duży minus za wyświetlaną część: zobaczyć Hankę Śleszyńską w akcji na żywo jako pielęgniarkę - bezcenne. Gra Piotra Fronczewskiego: REWELACJA."

Słoneczni Chłopcy

"Rewelacyjne przedstawienie!Genialna gra pana Fronczewskiego!Po prostu dobra zabawa!"

Słoneczni Chłopcy

"świetne przedstawienie ale fragment wyświetlony z taśmy mnie niezmiernie rozczarował co zaważyło na odbiorze całości. W związku z tym w skali 1 do 5 jest jedynie 3"