KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Nigel Kennedy & KROKE

13
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.85
średnia ocena
brak
pozycja w TOP

Nigel Kennedy & KROKE

"Na to wydarzenie jechałam ze Szczecina wiedziona wspomnieniem koncertu na dziedzińcu Zamku Książąt Pomorskich , było warto."

Nigel Kennedy & KROKE

"Rewelacja- jak zwykle na koncertach Nigela. Po tym koncercie z Kroke -jak najbardziej odpisuję pod twierdzeniem, że dla tego artysty muzyka nie ma żadnych granic"

Nigel Kennedy & KROKE

"\Tego koncertu trzeba było wysłuchać i to koniecznie na żywo. Przejechałam kawałek Polski, żeby tego posłuchać. Naprawdę było warto. Wielkie osobowości! Zgadzam się natomiast z komentarzami o niewłaściwym miejscu dla takiego wydarzenia. \"

Nigel Kennedy & KROKE

"Koncert rewelacyjny. Niesamowita wirtuozeria połączona ze skromnością i szacunkiem do odbiorcy. Wielkie poczucie humoru Nigela i wspaniały kontakt z zespołem współwystępującym stwarzały świetną atmosferę koncertu. Kroke to muzycy przez wielkie M. Polecam!"

Nigel Kennedy & KROKE

"Po kilku latach wysłuchałem niby tego samego koncertu (poprzednio słyszałem ich w Szczecinie). Niby, bo wiele się zmieniło. Nigel zachwycił się elektrycznym instrumentem, a ten odpłacił mu pięknym za nadobne. Poza wirtuozerską grą artysta zabawiał nas pysznymi polsko-angielskimi żarcikami. Kroke jak zwykle w doskonałej formie, a Tomasz Kukurba poza wspaniałą grą na altówce, pokazał że potrafi cudnie śpiewać. Do tego Sławomir Berny, który wszytko utrzymywał w odpowiednim rytmie. Piękny koncert!"

Nigel Kennedy & KROKE

"Jestem bardzo zadowolony z koncertu, jednak znacznie lepszy klimat Koncertów Pod Gwiazdami był na dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego. Pójście w stronę komercji (więcej widzów ) nie zawsze idzie w parze z jakością i sztuką. W Toruniu zniszczono już spektakle kabaretowo-muzyczne przenosząc je kawiarni artystycznej Maska (ok. 50 widzów ) do komercyjnego hotelu Bulwar ( 300-400 widzów ). Mniejsze nie zawsze znaczy gorsze!!!"

Nigel Kennedy & KROKE

"Jeśli chodzi o tak charyzmatyczne osobowości jak Nigel Kennedy - trzeba go zobaczyć na żywo (chociaż raz). Zarówno Kennedy jak i Kroke na płycie brzmią dobrze, ale dopiero na koncercie możemy poznać cały wachlarz emocji, które na płycie gdzieś uciekają, są mniej widoczne. Wykonawcy wciągają nas w swój muzyczny świat, malują go dźwiękiem i emocjami, wciągają w dialog instrumentów, zabawiają dialogami. Tego na płycie nie znajdziesz, więc ... koniecznie idź na koncert."

Nigel Kennedy & KROKE

"Nie da sie skomentować czegoś takiego, jak mozliwość ogladania Nigela Kenedyego na żywo. Fascynujące, pełne ekspresji, radości, kontakt z muzyka na najwyższym poziomie"

Nigel Kennedy & KROKE

"Koncert był niesamowity. Dwie godziny emocji."

Nigel Kennedy & KROKE

"Na początku bardzo magicznie, przeniesienie w nierzeczywistą, przyjemną krainę. Następnie. dzięki Neigelowi, bardzo humorystyczny powrót na ziemię. Warto było być, warto było słuchać, warto było oglądać ten spektakl. Prawdziwa, szczera, głęboka, 2-godzinna uczta."

Nigel Kennedy & KROKE

"Fantastyczny koncert, charyzmatyczny Nigel i wspaniała grupa Kroke. Jedyna uwaga to miejsce, mogłoby być bardziej kultowe. A i wspaniała praca dźwiękowców!"

Nigel Kennedy & KROKE

"Genialny koncert, fantastyczny muzyk i człowiek. Niezapomniany wieczór"

Nigel Kennedy & KROKE

"Co tu dużo mówić? Nigel Kennedy i Krokezawsze w formie. Koncert oczarowywał barwnymi, muzycznymi pejzażami a także porywał skocznymi melodiami. Muzycy nieodmiennie bawią się świetnie muzyką dostarczając też nie małych wrażeń publiczności. Polecam wszystkim, szczególnie jeśli się wahają, czy warto. Warto!"
Śledź nas na Facebooku
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »