KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Tenorzy Trzej

14
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.93
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Koncert bardzo udany. Nasi młodzi tenorzy mają dobre głosy ale Stachura jest rewelacyjny, nic dziwnego, że śpiewał z Pavarottim. Prowadzący zadziwiająco pozytywny w swoim zachowaniu (śpiewał np. Ordonkę w przebraniu oczywiście damy:-)). Na koncert jechaliśmy z Rzeszowa i nie żałujemy ani minuty. SUPER!!!!"
"Koncert rewelacyjny i cudowny. Muzyka poważna na wesoło i NA ŻYWO brzmi po prostu bosko..."

Tenorzy Trzej

"Koncert był świetny. Moi rodzice byli na nim ze mną i byli bardzo zachwyceni. Organizujecie proszę więcej takich koncertów nawet w plenerze coś na styl letnich koncertów. Tenorzy i orkiestra to pierwsza klasa."

Tenorzy Trzej

"Koncert dostarczył nam ogromnej porcji rozrywki i relaksu. Polecam wszystkim lubiącym muzykę klasyczną z lekką dawką humoru"

Tenorzy Trzej

"Koncert super"

Tenorzy Trzej

"Bardzo udany koncert, wielkie brawa dla solistów za bezpretensjonalne podejście w drugiej połowie koncertu. Zasłużone 5 gwiazdek."

Tenorzy Trzej

"Koncert bardzo udany. Duża dawka dobrej muzyki i humoru."

Tenorzy Trzej

"Bardzo udane wydarzenie kulturalne, nawet dla tych , którzy nie przepadają za tego typu muzyką. Poziom wysoki, warto było wydać pieniądze i poświęcić trochę czasu, aby posłuchać popularnych utworów w wykonaniu poznańskich tenorów."

Tenorzy Trzej

"Sama impreza na 5+, Tenorzy rewelacja. Miejsca na balkonie beznadzieja. Dobrze, że po przerwie była możliwość przesiąść się."

Tenorzy Trzej

"Słuchajcie wszyscy, ten koncert był zajebisty, kto może niech idzie na niego wreszcie pieniądze wydane warte poświęcenia, nie rozumiem tylko czemu tak mało Ci Panowie występują, mamy taki cud w Poznaniu a tak rzadko z niego korzystamy. Panowie Tenorzy gratulacje wielkie. Pozdrawiamy i na pewno pójdziemy jeszcze raz. Dzzzzzzzzzzzzzzzzzzziękujemy za taką ucztę dla duszy."

Tenorzy Trzej

"Największe oklaski dla P. Marka Szymańskiego - piękny, dźwięczny głos (tenor i kontratenor), zdolności aktorskie. Specjalne oklaski dla orkiestry i dyrygenta p. A. Grefa. Świetne słowo wiążące p. T. Raczkiewicza i kontratenorowy zaśpiew!"

Tenorzy Trzej

"Koncert godny polecenia. Prowadzący nie zapomniał o odrobinie humoru, tak więc niczego nie zabrakło :)"

Tenorzy Trzej

"Bardzo dobrze dobrany repertuar. Świetni wykonawcy!!!!"