KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Koncert Małgorzaty Walewskiej

18
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.61
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Piękny głos pani Małgorzaty Walewskiej zachwyca. Pianista rewelacyjny. Zakup na kupbilecik.pl bez zarzutu"
"Cudne chwile. Pani Walewska ma piękny głos, bardzo ciekawie prowadziła spotkanie i dobrała fantastyczny repertuar. W pierwszej części pieśni, a w drugiej arie. Wsapniale."
"Jestem zawiedziona.Koncert krótki.Znaczna część czasu przegadana przez artystkę i wypełniona przez zaproszonego gościa \niespodziankę,\a kupiłam bilet na koncert Małgorzaty Walewskiej.Brak bisów żle świadczy o traktowaniu publiczności przez artystkę."
"Wspaniały wystep.KupBilecik.pl - expres wysyłka.Pozdrawiam Jerzy"
"Maestra Walewska jak zawsze zachwyciła,cudowny wueczór pełen skrajnych emocjil"

Koncert Małgorzaty Walewskiej

"Dziękuje za cudowny występ który wzruszył moja małżonke do łez.Bardzo przemyślany repertuar,piękny głos pani Walewskiej i cudowny koncert młodego utalentowanego pianisty zza wschodniej granicy.Sprzedaz biletów bez zarzutu bardzo polecam na przyszłość."

Koncert Małgorzaty Walewskiej

"Wspaniały koncert. Artystka dużego formatu, zarówno jako Solistka jak i prowadząca."

Koncert Małgorzaty Walewskiej

"Wszystko super, sprzedaż bez zarzutu"

Koncert Małgorzaty Walewskiej

"Wspaniały koncert. Artystka wielkiej klasy. Warto wydać pieniądze, żeby jej posłuchać i przeżyć duchową ucztę. Pianista też rewelacyjny. Zakup biletów poprzez KupBilecik.pl umożliwił mi szybko i bez problemów wybrać miejsce na widowni bez wychodzenia z domu i stania przy kasie."

Koncert Małgorzaty Walewskiej

"Koncert, z akompaniamentem fortepianowym, bardzo dobry, ciekawie prowadzony przez samą artystkę. W repertuarze w większości pieśni, ale i arie, niekoniecznie te najbardziej popularne, ale to właśnie było fajne. Koncert ponad 2 godzinny. Może dla niektórych zbyt długi. Pogratulować artystce przygotowania i kondycji. Uwaga! Osoby oczekujące \operetkowego nastroju\ mogą się rozczarować."