KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Księżniczka Czardasza

26
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.85
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Bardzo mi się podobało, byłam po raz pierwszy i na pewno to nie był ostatni raz w przedstawieniu było wszystko co lubię czyli śpiew ,taniec i humor"
"Widowisko rozpoczęło się po raz kolejny z piętnastominutowym opóźnieniem. I - y akt nudny, bez życia. Drugi akt lepszy ( doszli nowi artyści), na tyle, że zasłonił bylejakość I-ego aktu. Jakość do ceny biletu, moim zdaniem za mała."
"Rewelacja :-) bardzo nam się podobała. Polecam"
"Wspólnie z żoną po spektaklu byliśmy bardzo zadowoleni. Wykonanie na wysokim poziomie. Warto oderwać się od codziennych obowiązków i obejrzeć coś starego w nowoczesnym wykonaniu."
"Bardzo miło się oglądało, z przyjemnością polecam starszym i młodszym."
"Nic tylko polecić :) Wstawiono kilka nowoczesnych żarcików, które niekoniecznie wszystkim mogą się spodobać, ale poza tym wszystko ok."
"lekka forma, dobra na rozluźnienie po tygodniu pracy :)"
"Zakup biletów przez internet, to bardzo wygodna forma. Sam spektakl mnie niestety rozczarował. Lata temu często chodziłam do operetki, teraz chciałam zarazić tym córkę. Spektakl mocno unowocześniony, przez to nie jest to piękna elegancka opowieść, ale komedia, daleka od pierwowzoru. Szkoda, ponieważ jechałam z ogromną radością"
"Księżniczka Czardasza lekko miło i przyjemnie :) polecam"
"Wspaniałe przedstawienie. Zakup biletów przez internet jest bardzo wygodny."
"Zakup biletów przez internet jest super wygodny- polecam. Zygmunt"
"Wspaniałe widowisko, relaks dla duszy, chętnie zobaczę jeszcze raz. Jedyny minus to brak mikrofonów u artystów, czasami wokal gdzieś ginął w przestrzeni."
"Byliśmy po raz pierwszy na operetce i bawiliśmy się świetnie! Były długie i gorące owacje na stojąco. Polecamy. A zakup biletów przez internet łatwy i przyjemny."
"Wspaniałe przedstawienie,cudnie wykonane arie,doskonały relaks. Polecam."
"wspaniałe widowisko, świetna zabawa, b.sprawny zakup biletów"
"Wspaniałe przedstawienie,niezapomniane przeżycie, wspaniałe głosy,super muzyka i duża dawka humoru,przyjemnie spędzony czas"
"Fantastyczna zabawa.Szkoda że ten \wiejski\ Lublina tak mało dba o prawdziwych artystów,miejsce pracy(tzw Bunkier) to hańba dla tego miasta"