KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Edyta Bartosiewicz

66
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
5
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Fantastyczny, naładowany pozytywną energią koncert. Polecam. Sama też powtórzę."
"Boski koncert, jestem mega zadowolona, polecam!!!"
"Rewelacyjny koncert, gorąco polecam! :)"
"Rewelacyjny koncert. Magia zagościła na 2h w Sosnowcu :)"
"Bardzo przyjemny koncert, klimatyczny, jak to u Edyty Bartosiewicz. Polecam."
"Głos, barwa, śpiew- cudowne, niezmiennie na bardzo wysokim poziomie; super kontakt z publicznością, muzycy , dźwiękowiec, oświetlenie - brawo!! brakowało mi tylko trochę żywszych piosenek, bo przyszliśmy wszyscy do S=ca w strugach deszczu, który nas nie opuszcza od kilku dni. Ale było WARTO!! każda nuta i głoska - pełne osobistego wyznania!! Pani Edyto!! i nas bardzo cieszy Pani powrót i radość ze śpiewania!!"
"Doskonałość w każdym wymiarze. Niesamowite doznania. Polecam gorąco!!!"
"REWELACJA, klimatyczny, akustyczny, ascetyczny w swej formie a zarazem pełen emocji ... to po prostu trzeba było przeżyć .. humor, energia i niesamowity głos to niesamowita magia tego koncertu ... zatem cóż trzeba więcej ..."
"Bardzo dobry akustyczny koncert. Artystka w znakomitej formie wokalnej. Świetny kontakt z publicznością. Przemyślany repertuar, obejmujący mnie znane utwory. Dwie godziny znakomitej zabawy i zasłużona owacja na stojąco."
"Koncert cudowny.Edyta w pełni sił zaśpiewała mocnym,silnym głosem znane nam wszystkim utwory w zupełnie innej aranżacji.Bylo bosko."
"Mądre teksty nastrojowych ballad i ten głos...po prostu uczta!!!"
"Koncert rewelacja, Edyta przesympatyczna osoba, wesoła, no czegóż chcieć więcej, do tego wspaniały Maciej Gładysz na gitarze, i Romuald Kunikowski na instrumentach klawiszowych, no po prostu Genialnie !!!!!!!!!!"
"Koncert rewelacyjny, akustyczny. Edyta pozytywna i pełna energii. Sześć bisów!Nie byłam na takim koncercie."
"Po koncercie i kazdym z czterech bisów publiczność spontanicznie wstawała. To się zdarza bardzo rzadko. Pani Edyta jest w wielkiej formie, a jej największymi atutami to autentyczny (a nie udawany) artyzm autorski (słowa+muzyka) połączony z autentycznym profesjonalizmem wykonania przez całe Trio Akustyczne - w tym oczywiście przez Główną Bohaterkę wieczoru. Słowa uznania także dla techniki i organizacji. Ład porządek i organizacja. Brawo!!!"