KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Artur Andrus

186
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.99
średnia ocena
pozycja w TOP
"Znakomity występ znakomitego artysty, którego talent i osobowość nie pasuje do oficjalnego nurtu propagandowego, dlatego, żeby go posłuchać , trzeba kupić bilet , kiedyś wystarczyło włączyć radio. Czekam na powrót Pana Andrusa do Programu III POLSKIEGO Radia"
"super rozrywka ,było bardzo fajnie!"
"Wydarzenie , atmosfera i poziom imprezy wspaniały ! Pan Andrus w genialnej formie l Jesteśmy zachwyceni , a to była nasza pierwsza wizyta w Filharmonii Kaszubskiej ! Polecamy i liczymy na kolejne :)))) Jacek i Grażyna Musialik"
"Wyborna rozrywka! Uśmiałam się nieziemsko i bardzo się cieszę, że kupiłam bilety. Z pewnością wybiorę się przy kolejnej wizycie Pana Artura w moim mieście :) Polecam nawet nieprzekonanym do jego twórczości - taki stand up bez wulgaryzmów ;)"
"Wspaniale spędzony czas, pełen uroku i humoru."
"Wieczór bardzo udany mimo, iż uważałam że nie przepadam za P. Arturem, a tu taka rewelacja na żywo. Każdemu polecam. Dowcip trafny, inteligentny dobrze poprowadzone show."
"Fantastyczne wydarzenie! Pan Artur jak zawsze w formie i na wysokim poziomie. Niebywały, inteligentny żart i ciekawy wokal do tego w przecudownym akompaniamencie, muzycy o niebywałym talencie i słuchu. Ogromny podziw dla zespołu."
"Spotkanie z Arturem Andrusem, to prawdziwa przyjemność i uczta dla ducha. Niesamowicie dowcipny, kulturalny i zawsze na poziomie uzdolniony człowiek. Występ wspaniały, 2 godziny świetnej zabawy, no i muzyków ma świetnych. Serdecznie polecam."
"Pan Artur wielka klasa, humor i kultura."