KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Zespół Pieśni i Tańca - Śląsk

166
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.96
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Koncert był rewelacyjny, piękny śpiew, piękny taniec, mnóstwo wyczynów wręcz akrobatycznych, piękne stroje, aranżacje, orkiestra, światła .... dwie godziny minęły w mgnieniu oka, widzowie byli zachwyceni, oklaski zrywały się co chwilę, a na koniec owacje na stojąco i bisy :-) to są prawdziwi artyści i naprawdę warto ich zobaczyć :-) sala w NCK jest bardzo wygodna, obsługa ze strony kupbilecik bez zarzutu :-) serdecznie wszystkim polecam :-)"
"Wyszłam po I części ponieważ 2 sąsiadki po obu stronach tak mocno oklaskiwały /prawdopodobnie/ taniec w trakcie wykonywania utworów ,że zagłuszały chór i orkiestrę .Miałam w swoich uszach uciążliwe oklaski i oceniłam,że nie ma sensu kierować uwag do sąsiadek chociaż tak zachowujących było tylko ok 5% .Jedna z sąsiadek nawet wyła/tak można określić/.Szok.Przepraszam zespół Śląsk.... za NCK."
"Znakomite widowisko pod każdym względem: perfekcyjni soliści, chór, zespół taneczny, orkiestra - absolutnie wszyscy. Podziw ze strony najstarszych (dziadkowie) i najmłodszych (wnuczki). Chciałoby się bić brawo przez cały czas występu!"
"Wspaniałe widowisko profesjonalny taniec i spiew. Kolorowo pełne emocji i humoru. Polecam. Bolesław"
"Zespół Pieśni i Tańca Śląsk w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu - nie mogło być inaczej jak tylko pięknie, bo profesjonalnie i poruszająco. Znakomite przygotowanie taneczne, głosowe i muzyczne całego Zespołu podkreśliła siedząca na widowni była tancerka Śląska z lat sześćdziesiątych. Strzałem w dziesiątkę był także zakup koncertowej płyty dvd, bo była to kolejna uczta dla oczu i uszu nazajutrz przy porannej kawie."
"Poszłam jako osoba towarzysząca, wyszłam jako entuzjastka :D"
"Przepiękny występ. Przepiękne stroje, przepiękny śpiew, tańce - mistrzostwo świata."
"Profesjonalizm i piękno fenomenalnie splotły się w występie Śląska. W takim wykonaniu nasz folklor prezentuje się wspaniale i dlatego jest podziwiany na całym świecie. Ze sceny emanowała energia i sympatia kierowana w stronę widzów."
"Wojtek - przepiękny koncert; gra artystów w mistrzowskim wykonaniu; już nie mogę doczekać się kolejnego występu;"
"Piękny występ. Mnie sie podobała I część z międzynarodowymi przebojami."
"Wspaniały koncert, piękne stroje, super choreografia. Pozostały niezapomniane wrażenia."
"Dla takich przeżyć warto było jechać prawie 300km Moje marzenie z dzieciństwa zostało zrealizowane, chociaż MAM 55LAT Dziewczyny z Zespołu jak ,, malowane, Panowie Wielki kunszt. Mam nadzieję, że jeszcze będę Miał przyjemność pokazać Zespół Swoim wnukom. Cały Zespół z Panem Dyrygentem na czele Wielkie Brawa!!!!"
"Wspaniały występ, bardzo jestesmy zadowoleni z udzialu w koncercie"
"Witam! Słuchać i oglądać zespół Śląski to niesamowita przyjemność. Z całą rodziną dziękujemy i gratulujemy wszystkim artystom."
"Wspaniały koncert, muzyka, śpiew, taniec, balet, akrobacje. Nasza piękna wizytówka na świat...szkoda tylko że politycy i wieczne polskie waśnie nie przynoszą nam dobrego. Na koncercie byłam z 84 Mamą - wzruszyła się niezmiernie i zachwyt pozostanie z nią jeszcze długo. Piękne przeżycie wspaniałe stroje, cudowna orkiestra, miła obsługa niepełnosprawnych - ukłon dla organizatorów. Dorota Krzyszczuk Powsinoga"
"śląsk i ślązaków zawsze darzyłem szacunkiem, pozdrawiam inż. Stanclika z Chorzowa. A śląsk zawsze był wspaniały i jest. Na koncerty chodziło sie aby słuchać i patrzec, ach te dziewczyny... Dlatego zawsze musiałem mieć pierwszy rzad, wczoraj też. Gdybym miał 50 lat mniej... Dla zespołu ukłon, dla Hadyny pomnik."
"Bardzo nam się podobało. Po prostu Zespół jest super."
"Występem jesteśmy zachwyceni ale brakowało mi utworów które zapamiętałem z wcześniejszego okresu Zespołu. Widocznie nie można mieć wszystkiego."
"Najpiękniejszy koncert na jakim byliśmy w życiu"
"Było pięknie, kolorowo, poruszająco - cała gama doznań, od radości do wzruszenia, Jestem szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w tym wydarzeniu!"
"Wspaniały koncert godny wielokrotnego oglądania. Głęboki szacunek i najwyższe uznanie całemu zespołowi a Panstwu serdeczne podziękowanie za powiadomienie o tym koncercie, które dotarło do mnie nieco spóznione,ale miejsca na sali jeszcze były. Serdeczne pozdrowienia z Poznania - Bosia."
<<<   -   1  2  3  4  5  6  7   -   >>>
Śledź nas na Facebooku
Alert biletowy
Dodaj swój email lub telefon »