KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Stand-up No Limits prezentuje

156
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.62
średnia ocena
pozycja w TOP
"W sumie niezbyt często chodzę na stand upy. Ale ten mi się podobał. Ta kameralna atmosfera i samo miejsce. Zwyczajnie warto było przyjść. Podobali mi się ludzie na Open Mic."
"To było extra przedstawienie. Te pięć gwiazdek to o wiele za mało. Prowadzący pozytywnie zakręcony człowiek . . jedyny w swoim rodzaju. Na dodatek główne danie.... artysta mający talent w genach. Ludzie na open mic też byli extra."
"Nie żebym się jakoś specjalnie czepiał ale w zapowiedzi wydarzenia nie było słowa (chyba) o tym, że z tymi programami panowie Modzelewski i Banaś już w ZetPeTe jakiś czas temu występowali, tym bardziej, że na FB ZetPeTe jak byk napisane. że programy nowe. Czuję lekki niesmak."
"Pozytywne zaskoczenie, Wiolka na żywo zaraża taką energią, ze to jest nie do opisania. Od dwóch dni chodzę nakręcona ;-D Polecam taką dawkę śmiechu , fajną atmosferę i dobre piwo! Królestwo rządzi! Nowa scena na duży plus."
"Swietna zabawa. Brawo Wiolka. Brawo Karol :)"
"Słabo naprawdę słabo chcieliśmy wyjść po 1 połowie i to był błąd że zostaliśmy"
"Bardzo fajny występ,profesjonalnie na miejscu wszystko przygotowane,a i z biletem nie było żadnego problemu,gorąco polecam :)"
"Wojtek Pięta - mikrofon za blisko twarzy, trochę ogłuszał publiczność ;) bardzo fajna inicjatywa, na pewno będę wpadać częściej! :D"
"Gorąca nieklimatyzowana sala niczemu nie przeszkadzała. Marzena!"
"Sala mała, ale pełna. Komicy nie zawiedli - dopisali, jak zawsze!"
"Wszyscy Panowie poradzili sobie znakomicie ;) Było dużo śmiechu i trochę refleksji. Problemy z Kasią (dla wtajemniczonych) trafione w punkt. Oby więcej takich występów ;)"
"Świetna zabawa, mega udany wieczór, dziękujemy!"
"Świetnie spędzone 2h. Poza pierwszym występującym cała reszta dała z siebie energię jak na normalnym wyjściu. Non stop z widowni słychać było śmiech. Nawet pomimo niewygodnych taboretów i gorących 25 stopni na sali ;-)"