KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: PECTUS

55
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.89
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Koncert bardzo kameralny i osobisty!!! Miła atmosfera i dobra organizacja! Sam zespół bardzo dobry !!! Bardzo udany wieczór!!!!"
"świetna atmosfera,piosenki znane ale zupełnie inaczej ich się słucha i chciałoby się z nimi śpiewać i śpiewaliśmy wspólnie, dobry kontakt z publicznością. Brawo !!!"
"Rewelacyjny koncert, ciut krótko :-)"
"Stare znane utwory np: Barcelona bardzo mi się podobały. Krótki utwór nawiązujący do muzyki ludowej wspaniały. Reszta dość przeciętna."
"Piękny koncert ... tylko , czego tak krótko?"
"Koncert oraz bracia wspaniali!!!!było WYJĄTKOWO"
"Koncert uroczy wokal Braci piękny muzyka też super fantastyczny wieczór"
"Niesamowity wieczór z przystojnymi, kulturalnymi, utalentowanymi wokalnie i instrumentalnie mężczyznami... Czegóż chcieć więcej. Mimo braku spektakularnych efektów specjalnych energię można było odczuć każdą komórką ciała"
"Świetny koncert, super atmosfera i dużo pozytywnej energii ze strony zespołu Pectus. A po koncercie możliwość zrobienia zdjęć z zespołem, dużo cierpliwości dla fanów. Szczerze polecam!"
"Koncert na najwyższym poziomie. Porażała czystość wokalu i niesamowite zgranie instrumentów. Pierwszy raz będąc na koncercie nie czułam dystansu wykonawców do publiczności. Nie znałam wcześniej zbyt dobrze twórczości tego zespołu ale dzięki krótkim komentarzom wokalisty miałam możliwość przeżyć fantastyczny wieczór. Dzięki Panowie! Za super spotkanie i niesamowite emocje które mu towarzyszyły!"
"Super atmosfera. Miło spędziłam czas"
"Koncert i atmosfera super. Przemili BRACIA. Wokal brzmiał pięknie. Polecam"