KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Upadłe Anioły - Och Teatr

34
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.74
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Bardzo miło spedzony wieczor i spotkanie z Magda kolezanka z liceum..przedstawienie super..i gry aktorskie..zadowolona na maksa"
"Miło spędzone popołudnie. Magdalena Cielecka świetna! Sztuka lekka, łatwa i przyjemna."
"Spektakl świetny duża dawka humoru bardzo udany wieczór"
"Bardzo dobry spektakl z dużą dawką humoru - zagrany po mistrzowsku. Polecam"
"Spektakl genialny. Ostaszewska tez :-) uśmiałam sie do łez. Szkoda tylko, ze nie pojawił sie Zakoscielny i przerwy trochę za długie."
"Niepotrzebne antrakty po 20 minut, jak również podzielenie sztuki na 3 akty. Maja Ostaszewska świetna jak zawsze, ale sztuka trąci myszką."
"Świetnie zagrana rola Ostaszewskiej i to wszystko... Brak uzasadnienia na rozciągnięcie, a też i podzielenie, tematu na trzy akty."
"Super sztuka,śmiałam się do łez i czekam aż ponownie zawitają do Trójmiasta- na pewno pójdę jeszcze raz :)"
"Spektakl godny polecenia ,znakomita gra obu Pań."
"Fantastyczna sztuka, Maja Ostaszewska jest genialna. Śmiałam się do łez. Polecam!"
"Kunszt aktorski obu Pań na najwyższym poziomie! Świetnie spędzony czas. Polecam, choć przerwa 20min i kolejna 15 min nieco wydłużyły całe przedstawienie."
"Ostaszewska genialna! Spektakl godny polecenia!"
"Bardzo przyjemnie spędzony wieczór. Cenię obydwie aktorki bedace odtworczyniami glownych rol i warto bylo zobaczyc je na zywo. Moze bokow nie zrywalismy ale byly momenty do posmiania sie."
"Sztuka może i łatwa oraz przyjemna dla widza, ale wymagająca dla aktorów. Pełen szacunek dla kreacji Pań, polecamy jeśli ktoś chce przyjemnie odpocząć."
"Polecam choć jak dla mnie przy dużo wrzaskow"
"Dobrze się bawiliśmy Ostaszewska genialna Cielecka zabójcza pojawia się Maciek Zakościelny Trochę za często te przerwy . Polecam"
"sztuka lekka, łatwa i przyjemna, ale nie do zapamiętania na dłużej. Gra Pani Ostaszewskiej i Pani Cieleckiej na Ich wysokim poziomie - jednak za mało się działo"