KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Blues na Świecie Festival

40
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.95
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Uczestniczyłem, wraz z pięcioma moimi przyjaciółmi w Festiwalu Blues na Świecie w dniach 7-8 czerwca b.r. Przypadkowo dowiedziałem się w tym roku o tym festiwalu a był to już dziewiąty. W imieniu swoim i kolegów daję tej imprezie 5 gwiazdek i obiecuję przyjechać do Świecia w przyszłym roku. Zarezerwujemy hotel odpowiednio wcześniej aby móc uczestniczyć w nocnych koncertach poza amfiteatrem. W tym roku mieszkaliśmy w Chełmnie bo już w marcu nie było miejsca w hotelu w Świeciu."
"Szybkie i skuteczne załatwienie sprawy. Na pewno jeszcze skorzystam Plecam!"
"Festiwal fajny, trochę nie pasował Harlem ale ogólnie duży pozytyw."
"Byłem tylko w piątek ale za to do końca :-) Rzeka dzieciństwa, w wykonaniu JJBAND jak Przemowa W.Waglewskiego przed północą zapisały mi się na stałe w pamięci. Solo bass JJB również. Nagłośnienie doskonałe, ogólnie jak najbardziej na plus."
"Fajny festiwal, a Latvian Blues Band i Sławek Wierzcholski najlepsi!!!!"
"...gdy zagrała orkiestra to ciary na plecach ale kapela to Latvian Blues Bend :) polecam RL Cajon Maker"
"Bardzo lubię ten festiwal. Szczerze polecam wszystkim miłośnikom muzy na żywo, niekoniecznie tylko amatorom bluesa. W 2017 roku zachwycił mnie Latvian Blues Band oraz Thorbjørn Risager & Black Tornado. Koncert finałowy również był bardzo smaczny. Podoba mi się pomysł wychodzenia artystów po koncercie, możliwość krótkiej rozmowy, zrobienia paru pamiątkowych fotek i zakup ich płyt. Festiwal ma wyśmienity klimat, doskonałą logistykę i pasjonatów, którzy go tworzą. Przyjeżdżajcie, bo warto!"
"Bardzo fajny festiwal. Świetna organizacja. Latvian Blues Bend - bezkonkurencyjny :) jak zawsze... szczerze polecam na przyszły rok tym co się zastanawiają ;)"
"Rewelacyjny festiwal!!! Świetne miejsce, klimat, idealny dobór wykonawców. Byliśmy pierwszy raz i na pewno nie ostatni!!! Polecam gorąco!"
"Blues na Świecie - Najlepszy Festiwal na Świecie !!"
"Super festiwal. Muzyka na światowym poziomie zgodni z nazwą festiwalu .Na pewno wrócę tu za rok"
"Jak zwykle bardzo fajny klimat. Mój tegoroczny faworyt to Latvian Blues Band!Rewelacja! No i Big Blues Orchestra na finał - super projekt. Tym, którzy jeszcze nigdy nie byli na festiwalu w Świeciu - polecam!"