KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Beltaine & Glendalough

42
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.95
średnia ocena
brak
pozycja w TOP
"Fantastyczna impreza, atmosfera, koncert. Taniec świetny, lekki, z przyjemnością się patrzyło . Bisy dopełniają całości. Polecam!"
"Fantastyczna impreza, atmosfera, zespół na medal a to co wyczyniał skrzypek to już była jazda bez trzymanki ! Brawo !!!"
"Świetny występ, niesamowita energia, polecam każdemu kto lubi muzykę irlandzka"
"Koncert niesamowicie energetyczny, wirtuozeria muzyków pozwala na spełnioną ucztę kulturalną. Taniec świetny, lekki, bez prowizorki. Bisy dopełniają całości. Pełna satysfakcja."
"Super muzyka, super wykonanie, super oprawa taneczna. Fajnie spędzony czas. Polecamy: mama i dorosła córka."
"Magiczny koncert. Zarówno muzycy jak i tancerze z ogromną pasją. Widać, że uwielbiają to, co robią. Pan Jakub wymiata na fletach:-) Gorąco polecam!"
"Kolejny raz uczestniczyliśmy w niezwykłym wydarzeniu. Tym razem zespół Beltaine brzmiał jeszcze lepiej ze względu na wspaniałą akustykę i sprzęt nagłośnieniowy Filharmonii. Rewelacja !!! Dziewczyny z Glendalough jak zwykle zaprezentowały się olśniewająco... szkoda, że towarzyszył im tylko jeden tancerz. Oczywiście będziemy oczekiwać kolejnej wizyty tych niezwykłych artystów w Koszalinie . Polecamy serdecznie !!!"
"Bardzo mi się podobało. Żywiołowo wykonana muzyka i taniec. Polecam!"
"Miodzio. Uczta. Pełna profeska. Śledzę karierę Beltaine od lat, to 17.rok ciągłego rozwoju i wierności tradycji. Hoodego trochę żal, ale cóż - życie.. POLECAM!!! Poranki z Ich Muzyką robią dzień"
"Bardzo dobry koncert, przyjemnie spędzony czas. Polecam"
"Wspaniały koncert, niesamowite umiejętności muzyków i tancerzy. Czekam na kolejny :)"
"Przeżycie estetyczne zabierające widza i słychacza jednocześnie w podróż poprzez wymiary muzycznego wszechświata. Całość tak zgrana i różnorodna, palce lizać!"
"Koncert świetny, muzyka żywiołowa - Pan ze skrzypcami szacun"
"Bardzo nam się podobało. Naszym dzieciom tez. Muzycy bardzo zgrani. Słuchanie było prawdziwa przyjemnością. Taniec wspaniale dopełniał show."