KupBilecik
Informacja: KupBilecik wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane klientów - więcej w naszej polityce prywatności.

Komentarze dla: Grażyna Łobaszewska & AJAGORE

110
liczba komentarzy
liczba gwiazdek
4.9
średnia ocena
pozycja w TOP
"...nic dodac nic ując - fantastyczny koncert.. wykonawczyni nie trzeba reklamowac - jest klasą samą dla siebie, poczucie humoru, nie wspominając o barwie głosu, wykonaniu - perfekt , poza tym wspaniała atmosfera, wszystko to okraszone nietuzinkowym dowcipem... jeszcze długo po koncercie miałam uśmiech na twarzy... Pani Grażyno - dziękuję."
"Świetny koncert, cudowny klimat! Łobaszewska The Best!"
"Prawdziwa uczta dla zmysłów :) Nowe zaskakujące aranżacje... wyjątkowy wieczór!"
"Koncert Grażyny Łobaszewskiej i zespołu Ajagore odbył się na świeżym powietrzu w Galerii Sowa. Pięknie było słuchać chropowatego głosu Pani Grażyny w piosenkach Czesława Niemena, z odbrbina Kurkumy :), piania koguta i w szczególności mojej ulubionej, i ulubionej właśnie w wykonaniu Pani Grażyny - "Czas nas uczy pogody"."
"Po fatalnym falstarcie na kupbilecik, w końcu zaczęło działać."
"Fantastyczny czas przy świetnej muzyce i doskonałej atmosferze."
"Prawdziwa i niezapomniana uczta muzyczna dla wszystkich uczestników koncertu. Pani Grażyna znakomita, jak zawsze, Zespół również potwierdził klasę. Czekam na kolejne koncerty."
"Jak zawsze doskonały koncert, fantasgtyczny klimat kameralnej synagogi, profesjonalni muzycy, ich solowe popisy no i oczywiscie gwiazda, rewrkacyjna pani Lobaszewska z jej urokiem osobistym. Cudowny koncert❤️"
"Koncert cudowny, artystka wysokiej klasy. Kup bilecik ok."
"Głos, repertuar Pani Grażyny - nie mógł zawieść, muzycy równie profesjonalni, zatem wieczór bardzo udany. No, może głośność perkusji dla siedzących przy scenie znacznie przekraczała normy, ale to może moje subiektywne zdanie. Kup bilecik spisał się wspaniale!"
"Zbyt głośne nagłośnienie, perkusja zagłuszała artystkę. Uważam, że tej klasy artystka powinna występować w ładniejszym miejscu a nie w piwnicy w klubie. Wokal i zespół wspaniały."
"Zgadzam się w 100 procentach z p. Joanną. Pani Łobaszewska ... Czesława Niemena nie powinno się zmieniać... Organizacja koncertu - zbyt duża ilość osób ciasno i duszno :-( Złe nagłośnienie, słów Pani Łobaszewskiej momentami nie można było zrozumieć..."