KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Sprzedawaj bilety na swoje wydarzenia przez internet!
;
Jesteś organizatorem? Jeżeli tak to...
...i sprzedawaj bilety przez Internet!
Jeżeli już z nami współpracujesz to zaloguj się do swojego konta...
Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?
KupBilecik to jedna z największych polskich bileterii zrzeszająca setki organizatorów z całej Polski. Bileteria specjalizuje się w dystrybucji biletów na wydarzenia teatralne, muzyczne, kabaretowe oraz sportowe. W ramach współpracy z organizatorami udostępniane są profesjonalne narzędzia, dzięki którym każdy z organizatorów może skutecznie sprzedawać bilety na swoje wydarzenia. W KupBilecik towarzyszymy naszym partnerom na każdym kroku - zapewniając nie tylko wsparcie techniczne, ale i rozbudowane kampanie reklamowe.
Co oferujemy w ramach współpracy?
Każdy współpracujący z KupBilecik organizator ma dostęp do indywidualnego panelu w którym samodzielnie można dodawać nowe wydarzenia lub zarządzać prowadzoną już sprzedażą biletów. Bilety dodane do KupBilecik dostępne są nie tylko w Internecie, ale także w kilkudziesięciu punktach sprzedaży w całym kraju. Dodatkowo w ramach współpracy organizator ma dostęp do usług niedostępnych często w innych bileterach, takich jak: automatyczny wydruk biletów, własny moduł kasowy, dostęp do czytników dla automatycznej kontroli biletów czy usług związanych z dodatkowymi kampaniami reklamowymi.
Jakie są warunki współpracy?
Aby współpracować z KupBilecik należy być aktywnym podmiotem uprawnionym do wystawienia faktury lub rachunku (np. prowadzić działalność gospodarczą, być przedstawicielem spółki, itp.). Aby rozpocząć proces rejestracji, wystarczy wypełnić ten formularz zgłoszeniowy, a jeden z opiekunów w ciągu 24 godzin skontaktuje się w celu zaproponowania dopasowanych do potrzeb organizatora warunków. Dopiero po zaakceptowaniu warunków przez obie strony konto zostanie aktywowane i organizator uzyska możliwość dystrybucji biletów. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu z nami.
Zobacz poniżej gdzie już sprzedawaliśmy już bilety
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno