Sprzedawaj bilety na swoje wydarzenia przez internet!
Jesteś organizatorem? Jeżeli tak to...
Załóż nowe konto
...i sprzedawaj bilety przez Internet!
Jeżeli już z nami współpracujesz to zaloguj się do swojego konta...
Adres e-mail: Zaloguj
do systemu
Hasło dostępu:
Nowe źródła klientów oraz duży zasięg
Nowe źródła klientów oraz duży zasięg
KupBilecik to silna i rosnąca od lat marka, dobrze rozpoznawalna na terenie całego kraju (od Szczecina po Rzeszów). Zajmujemy się profesjonalną dystrybucją biletów na różnego typu wydarzenia (kultura / sport / rozrywka). Współpracuje z nami kilkuset organizatorów z całej Polski... poczynając od małych lokalnych domów kultury po duże i znane teatry oraz agencje artystyczne. Na tle konkurencji wyróżniamy się nowoczesnością, przejrzystością oraz profesjonalną jakością obsługi - zarówno klientów jak i organizatorów (co udowadniają tysiące pozytywnych komentarzy naszych klientów). Dzięki dużemu zaangażowaniu oraz stosowaniu wielu innowacyjnych pomysłów, zapewniamy naszych partnerom niedostępne dotychczas nowe źródła sprzedaży biletów na uczciwych zasadach.
Atrakcyjne warunki współpracy oraz proste zasady rozliczania
Atrakcyjne warunki współpracy oraz proste zasady rozliczania
Jesteśmy profesjonalną bileterią i nie działamy jak systemy zakupów grupowych (w których bilety sprzedaje się za połowę swojej wartości, a organizator otrzymuje tylko ułamek ich ceny). Współpracujemy na przejrzystych i uczciwych zasadach, a do każdego z naszych partnerów podchodzimy indywidualnie w zależności od stawianych potrzeb i wymagań. W ramach współpracy udostępniamy szereg często niedostępnych u konkurencji usług, takich jak np. druk specjalistycznych biletów na zamówienie czy udostępnianie aplikacji oraz sprzętu (czytników, tabletów) do automatycznej kontroli sprzedanych przez nasz system biletów.
Kompleksowa obsługa wszystkich klientów i nowoczesne formy sprzedaży
Kompleksowa obsługa wszystkich klientów i nowoczesne formy sprzedaży
Łączymy ze sobą organizatorów oraz klientów chcących uczestniczyć w sprzedawanych przez nich wydarzeniach. Organizatorom zapewniamy spokój, ponieważ zajmujemy się kompleksową obsługą klientów (od przyjęcia zamówienia, po wystawienie im faktury czy realizację zwrotu), natomiast wszystkim naszym klientom gwarantujemy bezpieczeństwo i najszerszy na rynku wachlarz możliwych form płatności (kilkadziesiąt kanałów, w tym płatności międzynarodowe) oraz form biletów (od biletów elektronicznych po wysyłkowe lub do odbioru w punktach). Odciążamy w ten sposób organizatorów od bezpośredniej obsługi klientów, udostępniając im jednocześnie profesjonalne narzędzia do prowadzenia wygodnej oraz efektywnej sprzedaży biletów. Dzięki temu nasi partnerzy mogą w całości się skupić na planowaniu kolejnych udanych wydarzeń.
Wsparcie promocyjne - darmowe kampanie reklamowe i mailingi
Wsparcie promocyjne - darmowe kampanie reklamowe i mailingi
Oprócz dystrybucji biletów, zajmujemy się także wsparciem promocyjnym dla organizatorów. Oferujemy szereg darmowych oraz dodatkowo płatnych działań marketingowych (takich jak mailingi, bannery, akcje facebookowe, itp.) mających na celu zwiększenie zasięgu sprzedaży biletów. Posiadamy rozbudowany program partnerski co oznacza, że współpracujemy z setkami różnego typu lokalnych oraz ogólnopolskich serwisów, które wspólnie z nami promują sprzedawane w KupBilecik wydarzenia. Oprócz działań internetowych dużą rolę w promocji odgrywają także pojedyncze punkty sprzedaży (rozlokowane na terenie całego kraju), które w swoim lokalnym środowisku równie mocno promują sprzedawane w tych punktach bilety.

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij