Miejski Dom Kultury
Repertuar dla Miejski Dom Kultury, ul. Tadeusza Kościuszki 15, Łańcut
Znaleziono: 16 wydarzeń
filtry (0)
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi (FAQ)
Czy zakupy biletów do Miejski Dom Kultury w KupBilecik są bezpieczne?
Tak są bezpieczne i w przeciwieństwie do innych bileterii w KupBilecik wszystkie zakupione bilety do Miejski Dom Kultury mają zawsze aktywną ochronę kupującego, dlatego przypadku odwołania jakiegoś wydarzenia, klientowi zawsze przysługuje zwrot środków.
W jakiej miejscowości jest Miejski Dom Kultury?
Miejski Dom Kultury znajduje się w miejscowości Łańcut.
Jaki jest adres do Miejski Dom Kultury?
Poprawny adres dla Miejski Dom Kultury to ul. Tadeusza Kościuszki 15, 37-100 Łańcut.
Jakie współrzędne geograficzne ma Miejski Dom Kultury?
Współrzędne geograficzne dla Miejski Dom Kultury wynoszą odpowiednio 50.070391888181 (szerokość geograficzna) oraz 22.2339087423302 (długość geograficzna).
Gdzie mogę kupić bilety na wydarzenia w Miejski Dom Kultury?
Bilety na występy w Miejski Dom Kultury możesz kupić na stronie KupBilecik.pl lub w lokalnych oddziałach sprzedaży KupBilecik rozlokowanych w całym kraju.
Ile wydarzeń jest w Miejski Dom Kultury?
W Miejski Dom Kultury jest aktualnie co najmniej 16 wydarzeń biletowanych, z czego na 16 wydarzeń bilety można kupić przez KupBilecik.
Jakie wydarzenia odbędą się niebawem w Miejski Dom Kultury?
W Miejski Dom Kultury odbędą się między innymi następujące wydarzenia: "Wiedeńskiej Operetki Czar cz. 2 Pozdrawiamy Wiedeń", "Johann Strauss - Zemsta Nietoperza", "Kabaret Trzecia Strona Medalu", "Stand-up Mama Na Obrotach", "Michał Wiśniewski Akustycznie II", "Prawy do lewego", "Zobaczyć Piosenkę", "Jacek Stachursky", "POMOC DOMOWA - spektakl komediowy", "Jutra nie będzie" - więcej informacji oraz bilety znajdziesz na stronie KupBilecik.
Jakie inne obiekty kultury znajdują się w pobliżu Miejski Dom Kultury?
W pobliżu Miejski Dom Kultury znajdują się także między innymi: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Reptarium Wild Life, Restauracja Piktonówka.