Polecaj wydarzenia i zarabiaj na biletach! Wysokie stawki bez limitów...
Masz stronę internetową? Jeżeli tak to...
Załóż nowe konto
...i zarabiaj na biletach przez Internet!
Jeżeli już z nami współpracujesz to zaloguj się do swojego konta...
Login konta: Zagloguj
do systemu
Hasło dostępu:
Nowe źródła klientów oraz duży zasięg w całej Polsce
Zarabiaj wysokie prowizje na polecaniu najlepszych wydarzeń...
Program partnerski skierowany jest do właścicieli serwisów i stron internetowych. Płacimy za każdego przekierowanego klienta, który dokona zakupu biletów bezpośrednio lub w ciągu 3 dni od momentu polecenia. Wielkość stawek jest zmienna i dla każdej z imprez ustalana jest indywidualnie (w zależności od umów podpisanych z organizatorami). Dzielimy się zyskiem z prowizji od biletów, nawet wtedy gdy przekierowany gość dokona kilku zamówień, na różne dane czy wydarzenia. Nie ma żadnych limitów – im więcej poleconych klientów lub im większa wartość zamówień, tym większy zysk dla naszych partnerów. Co roku naszym partnerom wypłacamy dziesiątki tysięcy złotych.
Informacje dotyczące sprzedaży biletów
Darmowy dostęp do dużej i aktualnej bazy wydarzeń...
Wszystkim naszym zarejestrowanym partnerom dajemy za darmo dostęp do ogromnej bazy wydarzeń z terenu całej polski. Dane te aktualizowane są na bieżąco i zawierają tylko najlepsze wydarzenia biletowane. Wraz z aktualną bazą udostępniamy także innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na pełną integracje ze stronami naszych partnerów. Możliwe jest tak skonfigurowanie pobieranych baz, by informacje w nich zawarte automatycznie (lub półautomatycznie) integrowały się z poszczególnymi serwisami naszych partnerów. Przykład takiego pełnego zintegrowania znajduje się na jednym z współpracujących z nami serwisów tematycznych: http://www.ekabaret.pl/wydarzenia.html
Informacje dotyczące sprzedaży biletów
Monitorowanie zysków i generowanie statystyk przez rozbudowany panel...
Każdy z naszych partnerów uzyskuje dostęp do indywidualnego panelu, w którym można na bieżąco monitorować postępy współpracy. Rozbudowany panel daje nie tylko dostęp do podstawowych informacji o stanie konta, ale pozwala także śledzić wszystkie dokonane przekierowania i złożone zamówienia. Opróćz tego możliwe jest generowanie interaktywnych statystyk oraz dokładnych zestawień raportów na podstawie których, można badać oraz dostosowywać prowadzone przez siebie kampanie - porównując i zwiększając tym samym ich skuteczność.
Przybliżona mapa lokalizacji wydarzeń na które była prowadzona już sprzedaż przez nasz system:
Mapa sprzedaży KupBilecik

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij