KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Program Partnerski czyli polecaj wydarzenia i zarabiaj na biletach!
;
Masz stronę internetową? Jeżeli tak to...
...i zarabiaj na biletach przez Internet!
Jeżeli już z nami współpracujesz to zaloguj się do konta...
Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?
KupBilecik to jedna z największych polskich bileterii zrzeszająca setki organizatorów z całej Polski. Bileteria specjalizuje się w dystrybucji biletów na wydarzenia teatralne, muzyczne, kabaretowe oraz sportowe. W ramach współpracy z właścicielami stron partnerskich udostępniane są im profesjonalne narzędzia, dzięki którym każdy z partnerów może skutecznie pośredniczyć w dystrybucji biletów. KupBilecik zrzesza już kilkaset stron partnerskich - od małych serwisów lokalnych po duże serwisy tematyczne!
Co oferujemy w ramach współpracy?
Każdy współpracujący z KupBilecik partner WWW ma dostęp do indywidualnego panelu w którym samodzielnie można generować linki polecające, podglądać statystyki ruchu oraz generować szczegółowe raporty zebranych środków. Dodatkowo udostępnione zostało specjalnie przygotowane narzędzie API, które pozwala w pełni zautomatyzować proces publikacji treści w serwisach partnerskich. KupBilecik posiada najbardziej rozbudowany na rynku biletowym program partnerski, co potwierdza kilkaset aktywnych partnerów!
Jakie są warunki współpracy?
Za każdy sprzedany z polecenia serwisu partnerskiego bilet, KupBilecik dzieli się zarobionym zyskiem. W zależności od ceny biletów oraz warunków współpracy, stawki te mogą oscylować od kilkudziesięciu groszy do nawet kilkunastu złotych za jedno polecone zamówienie. Nie ma tutaj żadnych limitów - im więcej poleceń, tym większy zysk! Aby współpracować z KupBilecik należy być aktywnym podmiotem uprawnionym do wystawienia faktury lub rachunku (np. prowadzić działalność). Aby rozpocząć proces rejestracji, wystarczy wypełnić ten formularz zgłoszeniowy oraz potwierdzić rejestrację klikając na przesłany link.
Zobacz poniżej gdzie już sprzedawaliśmy już bilety
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno