KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Balet klasyczny Remembrance - Chopiniana Gdańska

Balet klasyczny Remembrance - Chopiniana Gdańska

Absolwenci szkoły baletowej w Gdańsku

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Rok 2015 ogłoszony został przez Senat Rzeczpospolitej Polski Rokiem Samorządu Terytorialnego i przedstawienia te poświęcamy temu ważnemu wydarzeniu. Gdańskie doświadczenia w budowaniu samorządności i społeczeństwa obywatelskiego szczególnie predestynują to miasto do podejmowania tematyki tego rodzaju. Natomiast forma - spektakl baletowy - jest też swoistym hołdem dla znaczących osiągnięć gdańskiej Szkoły Baletowej. Tegoroczna baletowa prapremiera jest kontynuacją działań Fundacji założonej w 2006 roku oraz zespołu baletowego - Fryderykiana W. Biegańskiego, założonego w 1999 roku. Rok po roku, po raz siedemnasty, odkrywamy poprzez balet klasyczny i na nowo interpretujemy muzykę F. Chopina (i innych polskich kompozytorów), jako odzwierciedlenie historii samorządnej Polski. Jako Fundacja, po raz kolejny, wzbogacamy literaturę baletową twórczością gdańskich młodych choreografów. Nagradzamy tym samym ich pionierskie osiągnięcia tworzenia baletowych opracowań tanecznych w Polsce, poprzez prezentację dwóch spektakli baletowych dla mieszkańców i turystów Gdańska i regionu.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
4 sierpnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Teresa oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Gratulacje i słowa uznania! Środek wakacji, a tu takie piękne wydarzenie artystyczne. Bywam na wszystkich spektaklach baletowych wykonywanych przez BTT przygotowywanych pod kierunkiem Izadory Weiss. Za klasyką byłam ogromnie stęskniona. Dlatego po trzykroć dziękuję!!! "
3 sierpnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Helena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jestem zachwycona. Występ był przepiękny i wart o wiele więcej niż cena biletu. Polecam serdecznie!"
3 sierpnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Emilia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo piękny koncert. Piękna muzyka i taniec. Wielkie brawa dla wykonawców i organizatorów. Jestem pełna podziwu dla ciężkiej pracy tancerzy."
2 sierpnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Veronika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo spodobał mi się spektakl, dostarczył wiele przyjemnych doznań. Chętnie obejrzałabym podobne spektakle."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno