Chopin musi umrzeć

Adam Kuza, Ilona Gumowska, Helena Ganjalyan ? Pisarek, Justyna Białowąs, Katarzyna Sikora, Przemysław Kamiński, Robert Jerzy Wasiewicz

0
wydarzeń
0
dostępnych biletów
Średnia ocena: 1
1,00 » 
średnia ocena klientów
w skali od 1 do 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
"Chopin musi umrzeć" to musical - a raczej sceniczny komiks. XIX wieczna postać muzycznego geniusza na żywo w epoce multimediów, korporacji i inwazji celebrytów. Połączenie wielu form współczesnej sztuki scenicznej, to nie tylko teatr, nie tylko piosenki i muzyka na żywo, nie tylko widowiskowe sceny choreograficzne i efektowne wizualizacje, to też a może przede wszystkim prawdziwa, nieśmiertelna, uwielbiana na całym świecie muzyka Chopina.
Komentarze i oceny klientów o Chopin musi umrzeć
Imię uczestnika wydarzenia:
Numer zamówienia:
Adres mailowy:
Liczba przyznanych gwiazdek:
Komentarz dla tego artysty (minimum 1-2 zdania):
Po każdym zakończonym wydarzeniu zachęcamy wszystkich naszych klientów do wystawienia komentarza. Aby wystawić nowy komentarz należy przyznać odpowiednią ilość gwiazdek oraz uzupełnić wszystkie pola w powyższym formularzu. Adres e-mail oraz numer zamówienia nie zostaną opublikowane i służą tylko do weryfikacji czy osoba zgłaszająca komentarz była naszym klientem (należy podać takie same dane jak przy zamówieniu). Wszystkie komentarze przed publikacją podlegają weryfikacji, dlatego prosimy o merytoryczne wpisy.

15 kwietnia 2013
Ocena: 1 na 5
nw oceniając napisał(a) dodatkowo:
"w zyciu nie bylam na gorszym spektaklu/musicalu.."

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij