KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Andrychów Music Festival

Andrychów Music Festival

KATE RYAN, GORDON HASKELL oraz Zespół DŻEM

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.71</b> na 5
Średnia ocena: 4.71 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
ANDRYCHÓW MUSIC FESTIVAL - wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie muzyczne - organizowana z rozmachem plenerowa impreza skierowana do entuzjastów szeroko pojętej muzyki rozrywkowej w każdym wieku, łącząca na scenie artystów polskich i zagranicznych. Magię Festiwalu tworzyć będą z pewnością ludzie, emanujący niezwykłą energią i radością, płynącą z autentycznej pasji jaką jest dla nich muzyka. Stadion w Andrychowie wypełni się kilkutysięcznym tłumem, ponieważ 2 lipca na scenie naszej imprezy wystąpią fantastyczni artyści: KATE RYAN, GORDON HASKELL oraz Zespół DŻEM. Kate Ryan - flamandzka wokalistka muzyki eurodance i pop, znana m.in. z takich hitów jak: "Désenchantée", "Voyage Voyage", "Ella Elle L'a" czy "Libertine". Gordon Haskell to brytyjski wokalista, basista i autor piosenek - mega hitem stała się jego piękna ballada "How Wonderful You Are". Haskell słynie z bardzo żywiołowych koncertów, każdy jego występ ze świetnym zespołem kończy się owacjami na stojąco i bisami. Główną gwiazdą andrychowskiego koncertu będzie Zespół DŻEM - legenda polskiej sceny rockowo-bluesowej -w wyjątkowym koncercie symfonicznym z towarzyszeniem orkiestry oraz chóru! PRZEDSPRZEDAŻ I* Cena biletu: 30 zł* Dzieci od 3 - 13 lat: 15 zł* Dzieci do 3 lat: wstęp wolny *oferta aktualna do 31.05.2016 r.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
10 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert bardzo fajny mało ludzi "
5 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert Dżemu z orkiestrą, dużym zaskoczeniem była tak mała ilość ludzi, Ci którzy nie byli mogą tylko żałować...naprawdę było warto tam być "
5 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Edyta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dżem SUPER! :)"
4 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"REWELACJA :) Koncert symfoniczny Dżemu z orkeistą i chórem MISTRZOSTWO ŚWIATA :)"
3 lipca 2016
Ocena: 3 na 5
pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"oceniam imprezę na trójkę. Pozytywy: bardzo dobry występ Dżemu z orkiestrą symfoniczną ale mogło być lepsze nagłośnienie; negatywy: prowadzący - nie był zaangażowany emocjonalnie; opóźnienie Kate Ryan brak informacji o tym fakcie; brak przygotowanych do sprzedaży zimnych napoi oraz kiepska oferta gastronomiczna. "
3 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
IWONA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Najlepszy występ - Dżem z orkiestrą symfoniczną. Szczególne uznanie dla Maćka Balcara."
3 lipca 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Dariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert w porządku. Jednak dramatycznie mało ludzi. Powód podejrzewam ceny biletów i pomieszanie gatunków Kate Ryan i Dżem?"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno