KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Bass Astral X IGO Orchestra

Bass Astral X IGO Orchestra

Bass Astral X IGO Orchestra SPIRALA//MROWISKO

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Najciekawszy projekt muzyczny w Polsce od wielu wielu lat, a na dobrą sprawę nie jestem w stanie wskazać kto był przed nimi i czy będzie ktoś po nich. Muzyka, którą stworzyli przyciąga fanów każdego gatunku, jak do tej pory robiło to chociażby Prodigy (red. Łukasz Kwaśniewski). Bass Astral x Igo to duet elektroniczny, który na co dzień tworzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek. W czerwcu 2016 roku wydali debiutancki album "Discobolus" który zapewnił im rozgłos w całej Polsce i tytuł debiutu roku według magazynu So Music. Połączenie ciepłych analogowych bitów, energetycznych live actów i niepowtarzalnego głosu Igora urzeka, a koncerty w największych miastach wyprzedają się w kilka dni. Nie spoczywając na laurach, postanowili po raz kolejny zanurzyć się w nieznane dotąd terytorium i spróbować romansu z muzyką klasyczną. Skomponowane na syntezatorach utwory zaaranżowali na 11 osobowy zespół, w skład którego wchodzi kwartet smyczkowy i sekcja dęta, a trzon sekcji rytmicznej stanowią muzycy znani z Clock Machine i 9Kidneys. Na koncercie zaprezentują też premierowy materiał z nadchodzącej płyty "Orell". "Chciałbym tylko dodać od siebie, że to będzie kuresko dobre. Muzyka jest tak piękna, tak wielowymiarowa, magia która wydarza się gdy gramy razem, to jest unikatowe i niepowtarzalne. Korzystając z dobrodziejstw technologii można wiele zyskać/ ale też się zgubić. Ja odnalazłem siebie rozpoczynając pracę nad tym projektem i z tymi ludźmi. Nie pamiętam kiedy byłem tak szczęśliwy pracując z muzyką. Cieszę się że już niedługo będziemy mogli się tym z Wami podzielić." Kuba /bass Koncert odbędzie się w formie teatralnego bojleruma. Czyli będą miejsca siedzące (ale siedzieć nie trzeba), będą też miejsca skupione dookła sceny. Całe wydarzenie będzie nagrywane, jak było to podczas pierwszego koncertu 14 stycznia w Klubie Spirala AFTER PARTY: Wkrótce podamy informacje kto wystąpi.
Bass Astral X IGO Orchestra - filmy i grafiki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
8 maja 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
""Rewelacyjny koncert""
7 maja 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Marek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjny koncert"
7 maja 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Angelica oceniając napisał(a) dodatkowo:
"To już drugi koncert Bass astrala x igo na którym byłam i znowu było rewelacyjnie! Polecam wszystkim lubiącym dobrą muzę ."
7 maja 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Mariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakupione bilety szybko i bezproblemowo tak jak być powinno. Polecam portal. "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno