KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Krynica na bis - Grażyna Brodzińska i Jej goście

Krynica na bis - Grażyna Brodzińska i Jej goście

Grażyna Brodzińska i jej goście w Krakowie

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.91</b> na 5
Średnia ocena: 4.91 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert, który miał swoja premierę na zeszłorocznym Europejskim festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy Zdroju. Wystąpi niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej, obdarzona niezwykłą siłą wyrazu, czarująca osobowością - Grażyna Brodzińska. Artystce towarzyszyć będą utalentowani soliści reprezentujący różne gatunki i style muzyczne, m.in. wybitny artysta musicalowy - Janusz Kruciński czy nazywany polskim Frankiem Sinatrą - Marcin Jajkieiwcz. Oprawę muzyczną zapewni trzydziesto pięcio osobowa orkiestra CREO pod batutą Mateusza Walacha oraz mistrz akordeonu i bandoneonu - Wiesława Prządka. Wieczór wypełnią dźwięki największych przebojów muzyki klasycznej (operetka, opera, pieśni neapolitańskie), musicalowej oraz piosenki ze światowego repertuaru! Wydarzenie swoimi występami uświetnią również tancerze międzynarodowej sławy: Anna Głogowska, Jan Kliment i Tomasz Barański. Koncert poprowadzi dziennikarz, prezenter radia RMF Classic - Dariusz Stańczuk. Podczas wydarzenia będzie można posłuchać m.in. : charyzmatycznego czardasza z operetki "Dama z portretu" oraz uwielbiane arie "Wielka sława to żart", "Usta milczą dusza śpiewa" oraz dość nietypowe "O sole Mio". Dynamiki dodadzą utwory w iście latynoskim klimacie - "Besame Mucho", "La Bella Tangolita" oraz "Aquarela do Brasil". Nie zabraknie także wzruszających i chwytających za serce przebojów - "This Is The Moment", "Moon River" oraz "Can You Fell The Love Tonight".
Krynica na bis - Grażyna Brodzińska i Jej goście - filmy i grafiki
Foto #1 - Krynica na bis - Grażyna Brodzińska i Jej goście
Foto #2 - Krynica na bis - Grażyna Brodzińska i Jej goście
Foto #3 - Krynica na bis - Grażyna Brodzińska i Jej goście
Foto #4 - Krynica na bis - Grażyna Brodzińska i Jej goście
Foto #5 - Krynica na bis - Grażyna Brodzińska i Jej goście
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
18 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Grażyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"wspaniały koncert,wspaniali wykonawcy pozwolili choć na prawie trzy godziny przenieść się w zaczarowany świat muzyki.Czekam na następny koncert.Proszę o więcej takich koncertów. "
18 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Beata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"To był wspaniały wieczór. Czarująca Pani Grażyna Brodzińska i jej wyjątkowi goście przenieśli nas w bajeczną krainę muzyki. To była wyjątkowa uczta dźwięków, barw i rytmów, które porwały całą widownię. Dziękujemy "
12 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Irena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"wspaniały cudowny koncert uczta dla duszy. Wykonawcy wspaniali a Pani Grażynka cudowna, są to chwile nie zapomniane. Proszę o więcej takich koncertów."
11 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"uczta dla duszy, przez niemal 3 godziny wspaniałego widowiska zapomina się o codziennej szarej rzeczywistości, która nas otacza, więcej takich koncertów na tak wysokim poziomie i tak wspaniałymi wykonawcami. "
11 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały wieczór ..na chwilę przenioslam się w inny świat "
11 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Krystyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"nieprawdopodobnie cudowny koncert. Pani Brodzińska kobieta z klasą, wspaniale na zakończenie się zachowała. "
11 grudnia 2017
Ocena: 4 na 5
pl
Urszula oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękne wydarzenie muzyczne, niezapomniane wrażenia, prawie 3 godziny uczty artystycznej! Jedynie występów Pani Grażyny Brodzińskiej było za mało; to ona jest bohaterką tego koncertu a występowała zdecydowanie za rzadko - pod tym kątem czuję spory niedosyt. Jedna niezgodność: zupełnie inni tancerze niż ci wymienieni w opisie koncertu. Niemniej: polecam!"
11 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudowna impreza, wspaniali wokaliści, którzy stworzyli nastrój, w którym chce się być:)"
11 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudownie było. Pani Grażyna jak zwykle pełna wdzięku i klasy."
11 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Grzegorz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niesamowite przeżycie, wspaniała oprawa - fantastyczne widowisko!"
11 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Leszek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super!"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno