KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Mieszko Minkiewicz Stand-up

Mieszko Minkiewicz Stand-up

Mieszko Minkiewicz

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.33</b> na 5
Średnia ocena: 4.33 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Mieszko Minkiewicz - stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Trochę gruby i włochaty. Romansował z kabaretem, improwizacją i youtubem. Owoce tej miłości szwendają się do tej pory po Internetach. Grał na większości festiwali komediowych, gdzie zgarnął sporo nagród solowych i zespołowych. Zdarzało mu się też robić stand-up z gitarą, przez co nie przepadają za nim ani stand-uperzy, ani kabareciarze. Zdążył wystąpić na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central zanim ktoś mu nie powiedział, że nikt już nie ogląda telewizji. Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
24 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Monika oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo udany program , żarty w punkt , poziom zachowany taki Daukszewicz w nowym wydaniu tylko gitarki zabrakło:( Miejsce urocze a prowadzący wieczór rozwalał Kochamy Cię!!! na pewno wrócimy na impro :) POLECAMY"
24 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacja! Mieszko ma wyjątkowe poczucie humoru i nie idzie na łatwiznę z żartami. Segment o religii świetny"
24 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Rafał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjny występ, polecam."
1 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Tomasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Hihilista trzyma poziom poprzednich materiałów Mieszka jak "W związku z tym". Żarty nie są chamskie, ale można się pośmiać z prowadzącym jak znajdzie się ktoś bez dystansu :)"
1 lutego 2019
Ocena: 4 na 5
pl
Marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Żarty z PKP i wesel na plus. Żarty z religii jakoś "nie siadły". Program dopracowany, widać obycie sceniczne. Dobre prowadzenie, jak dla mnie niedocenianego Michała Kutka. Jedynie wybitnie irytująca opóźnienia rozpoczęcia imprezy. "
2 grudnia 2018
Ocena: 2 na 5
pl
Karolina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dużo żartów o religii, całkiem niesmiesznych. Reszta tematów ok. "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno