KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Solid Rock - Dire Straits

Solid Rock - Dire Straits

Andrzej Waluk, Maciek Hacia, Zbyszek Chrzanowski, Przemek Lenart

kategoria
1
wydarzenie
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Pochodzą z małego miasteczka na mazurach. Grają utwory z repertuaru jednego z najsławniejszych zespołów rockowych na świecie - Dire Straits. Zespół SolidRock specjalizuje się na bazie z pierwszego, gitarowego, okresu działalności Dire Straits. Nazwa zespołu nawiązuje do tytułu utworu z trzeciej płyty Dire Straits. Wierne aranżacje utworów i klarowne brzmienie gitar oraz aksamitny głos wokalisty przyciągają wszystkich miłośników Dire Straits.
28 września 2019
godz. 21:00

Tribute to Dire Straits

Ceny biletów:
od 30 PLN
Solid Rock - Dire Straits - filmy i grafiki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
21 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Justyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Witam:) wczoraj z przyjaciółmi posłuchałam muzyki Dire Straits granej przez Solid Rock w Sowie w Olsztynie. Impreza godna polecenia, muzycy wkładają całe serducho w to co robią, fajny kontakt z widownią. Jesli będę miała okazję posłuchać ich jeszcze raz, na pewno to zrobię:)"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno