KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Gaelforce Dance

Gaelforce Dance

Gaelforce Dance

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.78</b> na 5
Średnia ocena: 4.78 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Gaelforce Dance wracają, aby zaspokoić niedosyt polskiej publiczności, która wprost uwielbia ich szalone, pełne energii, spektakularne występy, dzięki którym do grupy przylgnęło określenie "ferrari tańca irlandzkiego". Tak oszałamiającym sukcesem - jaki odnoszą na świecie - niewiele grup może się pochwalić. Ich perfekcjonizm, który prezentują na scenie, stał się już legendą. Gaelforce Dance to zespół składający się z najlepszych tancerzy i muzyków, którzy swoim spektaklem taneczno-muzycznym opartym na irlandzkim folklorze od lat podbijają serca widzów na całym świecie. W genialny sposób ukazują kulturę Zielonej Wyspy. Łączą taniec nowoczesny z celtyckimi rytmami, balet ze stepowaniem, muzykę z grą świateł, tradycję ze współczesnością.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
18 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Daniel oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetne widowisko, jednak z miejscem nie trafiłem następnym razem albo przy scenie albo na podwyższeniu, na parkiecie to loteria ja miałem natapirowaną Panią przed sobą :D "
16 grudnia 2018
Ocena: 4 na 5
pl
Henryk oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jak na halę sportową mile zaskoczony jestem jakością nagłośnienia i widocznością sceny ( no może poza ostatnimi rzędami na poziomie parkietu). Sam występ ja na tak małą grupę był efektowny, dynamiczny z dobrymi wstawkami muzycznymi między tańcami. Miłe też było wyjście finałowe artystów do publiki i rozdawanie autografów przy wyjściu. Sprawna organizacja zakupu biletów jak też kierowania ruchem na miejscu."
12 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Waldemar oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały występ, bardzo dobre nagłośnienie i oświetlenie. Polecam wszystkim Waldi "
12 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Urszula oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudowne widowisko :)) Tysiące stuknięć ale każde miłe dla ucha :)) Nie spodziewałam się, że można tak szybko wywijać nogami :)) Polecam:)0"
10 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Wioletta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super, szybko, sprawnie polecam. "
6 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Grażyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Kupienie biletu nie sprawia trudności. Występ bardzo mi się podobał."
6 grudnia 2018
Ocena: 4 na 5
pl
Dariusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup sprawnie przebiegł. Koncert niezły ale Brakowało mi jakiejś iskry. Może za cicho trochę stepowanie "
6 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było bosko polecam !!! Napewno skorzystam następny raz. "
6 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
BRYGIDA oceniając napisał(a) dodatkowo:
"WSZYSTKO SPRAWNIE SZYBKO I BEZ PROBLEMU"
6 grudnia 2018
Ocena: 3 na 5
pl
Bogumiła oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletów technicznie łatwy, miejsca niedostępne w dniu zakupu po 2 tygodniach były do kupienia- tu rozczarowanie.Tańce piękne, jednak spektakl momentami nudny... Brak lektora utrudnił odbiór . Poza tym scena daleko (spektakl o weselu mógł odbyć się na środku, każdy by widział lepiej ) Telebimy oślepiały ostrym światłem :( a oryginalnych instrumentów nie pokazywano na zbliżeniach. Następnym razem pójdę do teatru- będzie taniej i lepiej. "
6 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Agata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletu nie sprawił żadnego problemu, taki sposób kupowania biletu to duże ułatwienie aby obejrzeć piękny występ irlandzkich tancerzy."
5 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zakup biletów bezproblemowy. Spektakl trochę skromny, jeśli chodzi o scenografię. Byłam wcześniej na spektaklu zespołu The Lord of The Dance - tam scenografia była bajkowa i w tle wyświetlane krajobrazy irlandzkie. Gaelforce Dance - w tle praktycznie tylko kolor. Kunszt tancerzy i jednych i drugich niesamowity. Porównując oba zespoły powiedziałabym, że Gaelforce Dance wypadają dość skromnie."
5 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Adam oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fajna impreza, szkoda że mało urozmaicona. Artyści bardzo profesjonalni. Zakup biletów bez problemów."
5 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Aniela oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Po raz pierwszy skorzystałam z tej formy zakupu biletu i na pewno nie ostatni. Bardzo precyzyjnie można znaleźć odpowiednie miejsca ze względu na doskonały plan widowni a transakcja nieskomplikowana. No a występ....pierwsza klasa."
5 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Renata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Występ zespołu Gaelforce Dance bardzo mi się podobał. Jak będzie okazja pójdę ponownie. Zakup biletów bez problemów. Polecam!"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno