KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Bombay-Chicago, Chicago-Bombay

Bombay-Chicago, Chicago-Bombay

Dorian Czapla, Kaja Jankowska, Grzegorz Kowalczyk, Diana Kwiecień, Anna Pujdak, Anna Ray

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>3</b> na 5
Średnia ocena: 3 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Zobaczycie złotoustego Poetę i Nowoczesną Kobietę - Giocondę XX wieku, Hamleta IV, który nie liczy się ze słowami, gangsterów i policjantów, toreadora i byka, żołnierza trzeciej wojny światowej, oraz CZŁOWIEKA-ROBOTA z Chicago, który zademonstruje nam w błyskawicznym pokazie Postawę Cywilizacji... Barwne postaci aktorów z upadłego teatru wybierają się w kosmiczną podróż pociągiem na trasie Bombay-Chicago i zostają zderzone z postaciami wyjętymi z dramatów Mrożka (Garbus, Indyk), Różewicza (Kartoteka, Odejście głodomora, Stara kobieta wysiaduje), Białoszewskiego (Partytura na dziesięć palców), Schaeffera (Kwartet dla czterechaktorów, TU-TAM), Jachimowskiego (Liga Kobiet), Głowackiego (Polowanie na karaluchy), Müllera (Hamlet-Maszyna), Schulza (Samotność), Shakespeare'a (Makbet, Hamlet, książę Danii)..
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
18 sierpnia 2018
Ocena: 1 na 5
en
Liana oceniając napisał(a) dodatkowo:
"It was extremely hot in the theatre, it’s not safe to let people stay in such hot room. It’s just unacceptable. And of course it influenced my impressions from the performance as I just wanted to leave this hot room, sweating and having no air to breath. So never ever again I will come to Theatre Druga Strefa and will never recommend it. "
18 sierpnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Zbigniew oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie zostało zaprezentowane bardzo dobrze."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno