KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operetkowa

The 3 Tenors & Soprano - Włoska Gala Operetkowa

Emilia Diakopoulou, Adriano Gentili, Pierluigi Paulucci, Emanuel Bussaglia

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.1</b> na 5
Średnia ocena: 4.1 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Po sukcesie trasy koncertowej "The 3 Tenors", która gościła w największych polskich miastach jesienią 2016 roku, postanowiliśmy powtórzyć ten piękny koncert w poszerzonym składzie, zapraszając do udziału w nim utalentowaną włoską sopranistkę, Sabrinę Testę. Tym razem koncerty odbędą się w klimatycznych przestrzeniach polskich kościołów i katedr. Późną jesienią 2018 roku, ocieplimy te miejsce sycylijskim słońcem, gorącym temperamentem włoskich artystów i żarem emocji płynącym z dźwięków włoskich arii operowych. Wszystko to niesie bowiem ze sobą wyjątkowy koncert "The 3 Tenors & Soprano", w którym wystąpią trzej utalentowani włoscy tenorzy i sopranistka, obdarzeni wyjątkową barwą głosu, gorącym, włoskim temperamentem i pogodą ducha.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
13 kwietnia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert świetny, soliści na wysokim poziomie, ale kwartet smyczkowy bezkonkurencyjny."
9 kwietnia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Bozena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Występ artystów bez zarzutu, aczkolwiek koncert niezbyt długi w stosunku do ceny za bilety.Minusem jest brak konferansjerki, co prawda utwory zapowiadali sami artyści, ale nie po polsku, lecz w swoim ojczystym języku,a sądząc po wieku uczestników , niewielu dane było poznać język włoski. Artyści tego formatu, zarówno Sopranistka,Tenorzy jak i Kwartet smyczkowy zasługują na lepszą oprawę oraz występ dla szerszej publiczności w odpowiedniej sali. To naprawdę podniosło by rangę wydarzenia "
8 kwietnia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Roman oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Artyści wspaniali. Ale w kościele nie da sie długo siedzieć na nieergonomicznych ławach."
8 kwietnia 2019
Ocena: 2 na 5
pl
Iwonna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniali artyści, ale organizacja koncertu beznadziejna. Nikt nie przywitał publiczności, nie przedstawił artystów/sami sie przedstawili na koniec/, nie było zadnej konferansjerki. Sztuka tej klasy wymaga odpowiedniej oprawy szkoda, że tu jej zabrakło. "
8 kwietnia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Cudowny koncert. Genialni artysci i wspanialy kwartet smyczkowy!"
8 kwietnia 2019
Ocena: 4 na 5
pl
Michał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Nie jestem znawcą głosów operetkowych, ale występ podobał mi się, zwłaszcza sopranistka, która oprócz śpiewu świetnie grała. Uwodzicielska, zalotna, powłóczyste spojrzenia i gesty. Oczywiści duże brawa dla tenorów i towarzyszącej całemu występowi skrzypaczek i wiolonczelistce. Zdecydowanie zabrakło konferansjera, który zapowiedziałby cały występ, przedstawił artystów. Miejsce organizacji występu to prowizorka. Rozumiem że koncert był przeniesiony, ale można było to miejsce lepiej przygotować."
8 kwietnia 2019
Ocena: 3 na 5
pl
RYSZARD oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Poziom artystyczny wysoki ale rezyseria dzwieku szwankuje. W sektorze B bylo slabo słychać. Zbytnio liczono chyba na samą akustykę wnętrza. Ceny zbyt wysokie jak na warunki"
8 kwietnia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobry koncert, niesamowite wrażenia z bliskości artystów. Aria e lucevan le sttelle - bezcenna"
7 kwietnia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Bożena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"występ super, jestem już 2 raz i jestem baaardzo zadowolone. To jest uczta dla duszy"
6 kwietnia 2019
Ocena: 2 na 5
pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Artyści zaprezentowali się bardzo dobrze, jednak koncert był za krótki, co przekłada się na zbyt wysoką cenę za bilet. Wśród publiczności panował chaos, każdy siadał tam gdzie chciał, nie było osoby prowadzącej koncert. Organizacja wypadła na bardzo niskim poziomie. Wśród tego zamieszania zniknęła piękna muzyka i przesłanie koncertu. "
5 kwietnia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Witold oceniając napisał(a) dodatkowo:
"WSZYSTKO ODBYŁO SIĘ JAK NALEŻY!!! KONCERT PRZEPIĘKNY."
5 kwietnia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"wspaniały koncert, wspaniali artyści, brakowało jedynie wprowadzenia do poszczególnych utworów"
2 kwietnia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Iwona oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Witam. Profesjonalny organizator i dodatku bardzo miły, oferujący uśmiech i pomoc. Sam koncert to artyści z najwyższej półki, zarówno męskie, zróżnicowane tenory, nie mówiąc już o śpiewaczce. Jej zniewalający sopran jest wprost nie z tego świata. Polecam wszystkim, nie tylko miłośnikom opery."
1 kwietnia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Natalia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczny koncert. Przepiękne utwory. Kwartet smyczkowy dał z siebie wszystko. Jestem zachwycona wydarzeniem. Serdecznie polecam. "
1 kwietnia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Elżbieta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo piękny koncert . Trochę zimno w tym kościele."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno