KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Lucy & Tom - Niedziela w Paryżu

Lucy & Tom - Niedziela w Paryżu

Lucy & Tom

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Édith Piaf i gitara elektryczna - nowoczesne interpretacje piosenek Édith Piaf i jej śpiewających przyjaciół w wyjątkowych aranżacjach na głos i gitarę elektryczną nadają świeżego wiatru w żagle starym acz nieśmiertelnym utworom. Koncert przeplatają opowieści o Édith, jej miłościach, przyjaźniach i Paryżu. Doskonały język francuski oraz wyczucie klimatu i emocji tworzą magię opowieści z minionych lat nawiązując do uniwersalności ludzkich przeżyć a niepokorne połączenie koronek i skórzanej kurtki wyśmienicie oddają pierwotny pazur, zadziorność i autentyczność Édith Piaf.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
8 kwietnia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Urszula oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ludzie z pasją, niesamowity potencjał. Jeszcze raz dziękujemy."
1 marca 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Paweł oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert, wspaniałe wrażenia. Naprawdę dobrze zgrany duet zdolnych muzyków i do tego ten klimat Francji - coś cudownego!"
11 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Aleksandra oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczny koncert! Prawdziwa uczta dla ducha. Wokalistka o pięknym, mocnym głosie potrafiła dostarczyć wielu wzruszeń .Wielką zaletą koncertu było to, że p. Lucy w niezwykły sposób czytała lub opowiadała treść utworów, Pięknie interpretowała je aktorsko. Wytworzyła również bardzo sympatyczną atmosferę! Należy podkreślić także kunszt gry na gitarze p. Toma. Gratuluję duetowi i życzę wielu sukcesów ! :) Mam nadzieję, że wezmę udział w następnych koncertach Lucy i Toma! :)"
11 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Grażyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo przyjemnie spędzony czas.Brawo dla "znalazców" tego duetu.Głos Lucy imponujący."
11 lutego 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Malgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Znakomity głos wokalistki, przepięknie zgrany duet. Jeśli tylko będzie okazja wybiorę się na kolejne koncerty Lucy i Toma."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno