KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
W poszukiwaniu miłości

W poszukiwaniu miłości

Jacek Braciak, Katarzyna Herman, Michał Sitarski

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.58</b> na 5
Średnia ocena: 4.58 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Z pozoru zwyczajna opowieść o miłosnym trójkącie, w którym znalazło się dwóch przyjaciół i pewna ponętna kobieta, przeradza się niepostrzeżenie na naszych oczach w słodko-gorzką analizę ludzkiej natury. Obserwujemy relacje damsko-męskie, które stają się coraz bardziej skomplikowane. Co zwycięży - miłość czy przyjaźń? Niebagatelny wkład w to, że publiczność wychodzi ze spektaklu zauroczona, rozbawiona, a zarazem z wyrazem zadumy na twarzy, mają odtwórcy głównych ról: Katarzyna Herman, Jacek Braciak i Michał Sitarski. Sztuka jest połączeniem elementów groteski, komedii, dramatu i liryzmu, co świetnie reżysersko uchwycił reżyser i co znakomicie oddają aktorzy, tworząc bogate znaczeniowo i charakterologicznie postaci. Każdy z bohaterów ma własną osobowość, różni się od pozostałych charakterem, temperamentem, spojrzeniem na świat. Ale jest coś, co łączy ich wszystkich - lęk przed samotnością i pragnienie miłości.
W poszukiwaniu miłości - filmy i grafiki
Foto #1 - W poszukiwaniu miłości
Foto #2 - W poszukiwaniu miłości
Foto #3 - W poszukiwaniu miłości
Foto #4 - W poszukiwaniu miłości
Foto #5 - W poszukiwaniu miłości
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
9 kwietnia 2019
Ocena: 4 na 5
pl
Justyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobra gra aktorska, świetna muzyka (szkoda że było jej tak mało), Teatr w Rybniku raczej średni. Polecam."
7 kwietnia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Sylwia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam spektakl. Wspaniałe teksty w połączeniu z kunsztem aktorskim oraz muzyką Czesława Mozila na pewno długą pozostaną w pamięci."
6 kwietnia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Tomasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetna muzyka, naprawdę niezła gra aktorska, przesłanie na końcu sztuki niepozwalające zasnąć w nocy."
6 kwietnia 2019
Ocena: 5 na 5
pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super!"
6 kwietnia 2019
Ocena: 4 na 5
pl
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dobry spektakl z dardzo dobrą muzyką."
13 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Aleksandra oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sztuka urzekła nas , wrażenia niezapomniane , Aktorzy najwyższy poziom - owacje na stojąco dały najlepszy obraz zadowolenia .Serdecznie polecam ."
13 grudnia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super spektakl. Obsada rewelacyjna i świetne teksty, więc gra aktorska nie zawiodła i temat tez ponadczasowy. Doskonała rozrywka:-)"
13 grudnia 2018
Ocena: 4 na 5
pl
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo dobry spektakl. Katarzyna Herman wspaniała. Pan Jacek Barciak - świetny. Zaskakująco skromna scenografia, która w w pełni wystarcza - pomysł na nią nietuzinkowy. Polecam"
2 lipca 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"jako wielka milosniczka teatru i kina idąc na spektakl miałam dość wysokie oczekiwania i nie zawiodłam sie ani troszeczkę. spektakl na BARDZO wysokim poziomie, poruszający ludzkie problemy w wyjątkowy sposób, gra aktorów na wysokim poziomie , Pani Katarzyna Herman wspaniała - w imponujący sposób zmieniała emocje z radości w smutek i odwrotnie - jest to aktorka najwyzej klasy . wszyscy aktorzy bardzo dobrze spiewali piosenki, muzyka cudowna, bylo warto ! wybiore sie jeszcze kilka razy!! polecam !"
6 marca 2018
Ocena: 3 na 5
pl
Hanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Zgadzam się z opinią, że sama sztuka średnia, ale p.Sitarski i p. Braciak - doskonali. Gorzej z p. Herman - fatalna dykcja. Muzyka bardzo dobra, szkoda tylko, że tak jej mało. Ciekawa scenografia. "
30 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Wiesław oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dobry spektakl, dobra gra aktorska,ciekawa scenografia, szkoda ,że piosenki z playbacku.Pan obsługujący światło na balkonie niestety zasłaniał scenę.Dylemat- co jest ważniejsze miłość czy przyjaźń i czy w ogóle problemy z tym związane nie są takie same?"
30 stycznia 2018
Ocena: 5 na 5
pl
Janusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Sprawnie i bez problemów . "
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno