Sala Audytoryjna WCK
Ocena: Ocena: 4.57 na 5 | 4.57

Wyjątkowy koncert z okazji 50-lecia we Wrocławiu!

30 listopada 2013 o godz. 20:00
ul. Wystawowa 1, Wrocław
   
   
   
Wolnych jeszcze biletów: 0 szt.
Oczekuje w rezerwacji: 0 szt.
Ceny biletów: brak danych
Opis wydarzenia - szczegółowe informacje
Jedyny taki koncert z okazji 50-lecia na scenie - Krzysztof Krawczyk wraz z 12 osobowym zespołem. Tego wieczoru usłyszymy znane i lubiane przeboje z całego okresu kariery artysty. Artysta obdarzony jest charyzmatycznym barytonowym głosem, gitarzysta, kompozytor. Wokalista zespołu Trubadurzy, w pierwszej połowie lat 70 rozpoczął karierę solową. w 2000 roku Krzysztof Krawczyk wystąpił przed Ojcem Świętym podczas pielgrzymki narodowej na Placu Świętego Piotra. W 2001 artysta wraz z Goranem Bregoviciem nagrali płytę "Daj mi drugie życie". W 2002 wydał płytę "Bo jesteś ty" nagrana z Andrzejem Smolikiem staje się platynową płytą Recital pod tym samym tytułem dla Programu 2 TVP Film telewizyjny. Złoty Krawczyk i Nagroda Super Jedynki na Festiwalu w Opolu za teledysk "Mój przyjacielu". W roku 2003 Krawczyk zdobył dwie nagrody Super Jedynki na 40-tym Festiwalu w Opolu w kategorii piosenkarz i teledysk roku (Bo jesteś ty) - według OBOPU najpopularniejszy piosenkarz w Polsce. Rok 2004 to płyta "To co w życiu ważne" - platynową płytą. Recital z okazji 40 lecia kariery na Festiwalu Sopockim, nagroda Platynowego Słowika na Festiwalu Opolskim nagroda TV Polonia Artysta bez granic. Rok później Krzysztof otrzymał nagrodę "As Empiku" oraz Dwa Fryderyki dla Piosenkarza Roku i za Przebój Roku ("Trudno tak" - z Edyta Bartosiewicz). Telekamera dla najpopularniejszego artysty estradowego. Według OBOPU najpopularniejszy piosenkarz roku. I miejsce na TOP TRENDY w Sopocie. Muzyczna Jedynka w Opolu! Rok 2008 to 45-lecie drogi artystycznej Krzysztofa Krawczyka obchodzone było podczas Festiwalu Top Trendy w Sopocie recitalem pt. Życie jak wino. W roku 2009 ukazuje się nowa płyta Krzysztofa Krawczyka pt. "WARTO ŻYĆ". I wreszcie dziś w 2013 roku zapraszamy na jeden z jego wyjątkowych koncertów z okazji 50-lecia pracy artystycznej!

Zamawianie biletów - sprzedaż zakończona
Sprzedaż została zakończona
Sprzedaż biletów została zakończona!
Zapraszamy do zapoznania się z innymi wydarzeniami z naszej oferty.
Ostatnie komentarze i oceny czyli zobacz co o tym artyście sądzą inni...
Ocena z 2014-02-02:
Ocena: 3 na 5
magda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"a ja powiem tak byłam już na kilku koncertach pana krawczyka ponieważ bardzo go lubię ale naprawdę mógłby już coś zmienić i te żenujące chórki.... pozostawiające naprawdę wiele do życzenia "
Ocena z 2013-12-05:
Ocena: 5 na 5
Robert oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Na koncert do Lublina przyjechałem z Białej Podlaskiej, powiem krótko: super koncert! Wraz z żoną bawiliśmy się super, Krzysztof Krawczyk zabrał nas w podróż do lat 80-tych, jedyny minus to: za krótko, chciałoby się i jeszcze."
Ocena z 2013-11-25:
Ocena: 5 na 5
andrzej oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było super. Dobra zabawa i fajna organizacja .Polecam"
Ocena z 2013-11-25:
Ocena: 5 na 5
Marzena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały kontakt z publicznością, świadectwo wiary, miłości małżeńskiej i rodzinnej, duży poziom kultury, nawet w żartach, a nade wszystko wspaniały piosenkarz. Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w tym wydarzeniu artystycznym."
Ocena z 2013-11-25:
Ocena: 5 na 5
Sylwia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczny występ, miły klimat, niezapomniane emocje i łezka wzruszenia. Polecam"
Ocena z 2013-11-24:
Ocena: 5 na 5
Marta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super zabawa w rytmie starych szlagierów. Gorąco polecam!!!"
Ocena z 2013-10-06:
Ocena: 4 na 5
Danuta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Podobało nam się przez niekłamany luzik, solidny głos pana Krzysztofa ,lubimy podróże sentymentalne, muzyczne też."

Krzysztof Krawczyk - zobacz więcej informacji i komentarzy »
Polub nas na Facebooku - bądź na bieżąco w wydarzeniach z Twojej okolicy

© 2011-2015 KupBilecik.pl - internetowa dystrybucja biletów. © Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie i prowadzenie serwisu: Sztoldo.pl.

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij