Klub Trenerów TTT - Wrocław

12. Spotkanie Klubu Trenerów TTT - Wrocław

23 maja 2017 o godz. 18:00
*) Sprzedaż biletów trwa do: 23 maja 2017 o godz. 17:00
Westgate, I Oddział Avivy,
ul. Lotnicza 12, Wrocław - mapa »
Średnia ocena:Ocena: 5 na 5
Ceny biletów: 20 PLN
Dostępność biletów: 5 szt. / 0 szt.
Złóż rezerwację - kup bilet »
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
Nasz Klub Trenerów obchodzi pierwszą rocznicę istnienia.

Z tej okazji przygotowaliśmy ciekawe atrakcje. Głównym z nich jest szkolenie Michała Kasprzyka. Oto szczegóły:

O WARSZTACIE:
Nie ulega wątpliwości, że przemówienia są jedną z broni w arsenale trenera. Nawet w trakcie szkoleń, wygłaszasz dziesiątki mini-przemówień tłumacząc teorię, zasady ćwiczeń czy podsumowując je. Ale można je wykorzystać również poza salą szkoleniową - konferencje są świetnym miejscem do budowania marki trenera i promowanie swoich usług (również dla trenerów wewnętrznych). Nie można tego jednak robić byle jak, bo można sobie zaszkodzić.
Warsztat będzie składał się z 3 części:
1. Pewność siebie na scenie - bo nie każdy trener, który czuje się jak ryba w wodzie wśród 10 uczestników na sali szkoleniowej, jest gotowy na wyjście na scenę przed 100 i więcej ludzi.
2. Budowanie przemówienia - na sali szkoleniowej często masz cały dzień na przekazanie swojej wiedzy, ale jak to wszystko skondensować do 15 minut?
3. Promocja - jak wykorzystać przemówienia do tego, żeby zdobywać nowych klientów?

O PROWADZĄCYM:
Cześć, jestem Michał Kasprzyk.
Przemówienia publiczne są częścią mojego życia już od kilku lat. Wszystko zaczęło się od TEDxWroclaw - konferencji na licencji TED o Pomysłach Wartych Rozpowszechniania.
Regularnie przygotowuję mówców do ich wystąpień (np. na kongresie Impact CEE), szkolę z umiejętności prezentacyjnych, przemawiam na wydarzeniach (np. na European Forum for Higher Education) i prowadzę je (np. European Startup Days na Europejskim Kongresie Gospodarczym).
Jestem założycielem Biura Mówców Spice, które stworzyłem, żeby zwiększać jakość eventów przez pomoc organizatorom w kontakcie ze świetnymi mówcami i żeby rozwinąć umiejętności... tych mniej świetnych.
W jednym ze swoich najnowszych projektów, ze współpracownikami ze Space Is More Training pracujemy nad szkoleniami w bazie marsjańskiej.
Wierzę, że nikt nie może być dobry we wszystkim. Ja znam się na przemawianiu, więc pomagam ludziom, którzy są dobrzy w innych dziedzinach, żeby wyjście na scenę było dla nich bezproblemowe i żeby publiczność ich pokochała.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność wpłat.

Sprzedaż biletów na wybrane wydarzenie została już zakończona!

24 maja 2017
Ocena: 5 na 5
Igor oceniając napisał(a) dodatkowo:
"było bardzo rozwojowo i praktycznie"
Więcej informacji o "Klub Trenerów TTT - Wrocław" »

KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. zamknij