KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Olga Zozula - Żyj aby Kochać

Olga Zozula - Koncert Musical & Opera

3 marca 2018 o godz. 17:00

Sprzedaż trwa do: 3 marca 2018 o godz. 16:00

Al. 3 Maja 12, Piotrków Trybunalski - mapa »

Dostępność: brak
Ceny biletów: brak danych
Olga Zozula to młoda solistka, która staje się coraz popularniejsza w Polsce, zarówno wśród młodszej, jak i starszej publiczności. Zajmuje się m.in. wspieraniem szkolnych chórów. Najbardziej znana jest łódzkiej publiczności, ponieważ tam skończyła Akademię Muzyczną. 
Do Piotrkowa Trybunalskiego przyjeżdża, aby wystąpić z premierą swojego nowego programu obejmującego najpiękniejsze utwory z musicali, oper i operetek. Główną atrakcją będzie występ w utworach "Ave Marie", "If I loved you" z musicalu "Carousel" oraz w utworze G. Gershwina z musicalu "Oh, Kay", które zostaną wykonane wraz z chórem z II Liceum z Piotrkowa Trybunalskiego, pod dyrygenturą Renaty Tomy. Artystce będzie akompaniować znana piotrkowskiej publiczności wirtuozka pianina, Anastazja Wilczkowska.
Podczas występu będzie można usłyszeć także utwory legendarnego kompozytora Andrew Lloyda Webbera z musicali "Koty" i "Upiór w operze", piosenki z filmów "Parasolki z Cherbourga" i "Bodyguard", utwory o światowej sławie takie jak "Tell him" oraz "Con te partiro", arię "Czardasz Silvy" z operetki "Księżniczka Czardasza", arie z oper "Idomeneo" W. A. Mozarta, "Rinaldo" G. F. Handela, "Gianni Schicchi" G. Pucciniego, a także utwór "Summertime" wielkiego kompozytora G. Gershwina.
Zapisz się, a otrzymasz powiadomienia o nowych wydarzeniach! i uzyskasz dostęp do najlepszych miejsc przed innymi!
Zobacz inne wydarzenia z miasta Piotrków Trybunalski...
31 marca 2019
godz. 16:00
559 opinii:
Średnia ocena: 4.83 / 5
31 marca 2019
godz. 18:30
559 opinii:
Średnia ocena: 4.83 / 5
10 marca 2019
godz. 17:00
338 opinii:
Średnia ocena: 4.67 / 5
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno