KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Dirty po latach

Dirty po latach

27 kwietnia 2019 o godz. 18:00

Sprzedaż trwa do: 27 kwietnia 2019 o godz. 17:00

Bohaterów Warszawy 4, Pruszków - mapa »

Dostępność: ponad 100 biletów
Ceny biletów: 50 PLN
1 bilet aktualnie w rezerwacji - nieopłacone w terminie wrócą do sprzedaży!
Ostatnia rezerwacja została złożona 31 minut temu!
1987 - to rok w którym magnetowidy zaczęły po kilkadziesiąt razy odtwarzać film "Dirty Dancing", a magia filmu, w rytm utworu "Time of my life", wybrzmiewa w naszych sercach do dziś.  Nie zdradzając za dużo, chcemy zaprosić Państwa na spotkanie z Baby i Johnnym, którzy powrócą w sposób taneczny do okresu z filmu aby jeszcze raz zachwycić tańcem, rozbawić wspaniałym dialogiem oraz zatopić nas w brawurowo zaśpiewanych piosenkach z kultowego filmu. 

Zapraszamy na PREMIERĘ niezwykłego show do Pruszkowa. Wkrótce po niej BABY, Penny, Lisa i Johnny zabiorą nas w podróż do innych miast. Do zobaczenia wkrótce!!! 
Zapisz się, a otrzymasz powiadomienia o nowych wydarzeniach! i uzyskasz dostęp do najlepszych miejsc przed innymi!
Zobacz inne wydarzenia z miasta Pruszków...
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno