KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej

Komentarze i oceny naszych klientów

Średnia ocena: <b>5</b> na 5
średnia ocena to: 5 / 5
2
liczba komentarzy
Komentarze dla:

Polska Symfonia Rozrywkowa

24 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Mariola oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert trwał zaledwie 45 minut. Brak organizacji, zero przygotowania. Ogólnie nie zasługuje na pozytywną ocenę, szkoda wydanych pieniędzy."
24 kwietnia 2017
Ocena: 5 na 5

pl
Marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Uczucia mieszane,sama impreza była ok,natomiast w jej trakcie własciciel balonu koncertowego i jednoczesnie biura nieruchomosci p.Droński zorganizował swoje 50te urodziny.Prywatne urodziny w trakcie płatnego występu?Zdezorientowani widzowie musieli wysłuchać przemówienia komu to pan D.i za co jest wdzięczny,potem zaprosił część gości na dalszy ciąg,reszta (ci co go nie znali wyszli)niezręczna sytuacja,w opisie imprezy nic nie było na ten temat."
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno