KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.94</b> na 5
Średnia ocena: 4.94 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
23 lutego br. to data premiery nowego, dwupłytowego albumu "Ósmy Plan" Natalii Kukulskiej. W marcu artystka wyrusza na klubową trasę koncertową, która promować będzie jej nową płytę. Na koncertach jak zawsze obok wokalistki pojawią się świetni muzycy. Na scenie zabrzmią analogowe syntezatory, aby na żywo oddać charakter płyty. Nie zabraknie też perkusji, za którą zasiądzie Michał Dąbrówka. Każdy, kto choć raz widział na żywo koncert Natalii Kukulskiej wie, że jej występy są niepowtarzalnymi wydarzeniami. W przypadku tej trasy będzie podobnie - dopracowana w najmniejszych szczegółach muzyka, dopełniona zostanie ciekawą oprawą wizualną.
Natalia Kukulska - filmy i grafiki
Foto #1 - Natalia Kukulska
Foto #2 - Natalia Kukulska
Foto #3 - Natalia Kukulska
Foto #4 - Natalia Kukulska
Foto #5 - Natalia Kukulska
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
3 grudnia 2017
Ocena: 5 na 5
pl
marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Pytacie mnie o komentarz ? Proszę bardzo .Natalia i muzycy w skali 1-10 daje 9 bo zawsze można coś poprawić .REWELACJA. Jeśli mam być szczery z ok. 20 utworów znałem trzy bo reszta to nowa płyta ale wszystkie mnie rozjechały. BRAWO . A tak na marginesie do organizatorów poprawcie marketing i przede wszystkim reklamę bo to jest dźwignia handlu która u was nie istnieje. Jak można doprowadzić do takiego wstydu że na Natalii jest 1/4 może 1/2 sali ???"
30 maja 2017
Ocena: 4 na 5
pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert rewelacyjny, artystka dała z siebie wszystko. Jestem zachwycona i na pewno będę chciała powtórzyć to doświadczenie. "
15 maja 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Eugeniusz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Polecam, profesjonalizm i dobra zabawa."
14 maja 2017
Ocena: 5 na 5
pl
Artur oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert :) Natalia porwała całą widownie do wspólnej zabawy, a artyści z zespołu pomagali żeby zabawa nie miała końca. Warto przeżyć to na żywo. "
13 kwietnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Arek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Witam Wczorajszy koncert w Szczecinie był fantastyczny. Nowe utwory zagrane live ukazały nie tylko świetny wokal Natalii, ale również mistrzostwo pozostałych muzyków na scenie. Zdecydowanym plusem było wykonanie przez artystów wszystkich piosenek z nowego albumu. Pojawiły się również stare i sprawdzone już hity. Natalia nawiązywała słowny kontakt z publicznością, która nie pozostawała bierna wobec rytmicznych piosenek:) Były bisy, kwiaty i nawet ''sto lat'':) Brawo Natalio!!!"
31 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Goś oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Jeżeli checie przeżyć coś czego jeszcze na żadnym koncercie nie przeżyliście, wzruszyć się i bawić najlepiej przy niesamowitych dźwiękach i głosie Natalii to trzeba tam być. Teraz są najlepsze koncerty Natalii. Świetni muzycy, rewelacyjne brzmienie, super energia i nieopisana radość ze słuchania ! Tego nie można przegapić. Warto najbardziej !!!"
31 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Dagmara oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert w Hybrydach był na najwyższym poziomie wokalnym i muzycznym. Napewno jeszcze nie raz wybiorę się na koncert Natalii Kukulskiej :)"
31 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłam już na tym wspaniałym koncercie "8 plan" Natalii Kukulskiej :) Bardzo żałuję, że nie mieszkam w Szczecinie, bo chciałabym przeżyć to wydarzenie ponownie. To co się dzieje na scenie przeszło moje oczekiwania. Ludzie bawię się wspaniale a Artyści dają 1000% siebie, a te dźwięki, wokal... Co tu dużo gadać to trzeba przeżyć!"
31 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Pablo oceniając napisał(a) dodatkowo:
"świetna artystka na koncercie nagrzewa publiczność do czerwoności i chcą więcej ! Bardzo fajne piosenki taneczne nie można przegapić takiej okazji żeby nie być na tym koncercie ,dobra zabawa gwarantowana POLECAM !!!"
31 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Łukasz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetna wokalistka!!! Ta płyta i trasa to ciekawe brzmienia i bardzo fajna muza!!! Polecam bo warto ;-) Na koncertach jest MOC :-)"
31 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Kasia oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było mi dane być na warszawskim koncercie i bardzo żałuję, że Szczecin jest tak daleko, bo z ogromną przyjemnością poszłabym jeszcze nie raz na koncert Natalii. Mega energia ze sceny, niesamowite, elektroniczne brzmienie nowych piosenek oraz tych nie co starszych. Gorąco polecam, pieniądze wydane na bilet nie będą stracone, a wręcz przeciwnie będziecie bardzo mile zaskoczeni :-)"
31 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
M. oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super koncert! Wszystkim polecam! 8 plan to zupelnie inna Kukulska!??"
31 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Marek oceniając napisał(a) dodatkowo:
" Byłem na koncercie w Katowicach - fenomenalne wydarzenie! Natalia na żywo - tego nie można przegapić!"
31 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Trasa rewelacyjna. Co najważniejsza, znajduje się na niej każdy kawałek z płyty i świetne aranżacje dawnych hitów. Polecam dla każdego niezdecydowanego !!"
31 marca 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Karo oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Byłam już na 6 koncertach z tej trasy i to co się dzieje na scenie przerasta wszelkie oczekiwania! Nowy materiał genialnie sprawdza się na koncertach :D Michał, Archie i Marcin robią czary na swoich instrumentach. Właściwie żaden koncert nie jest taki sam! Natalia grająca na Moogu też daje czadu. Widać, że cała czwórka doskonale się bawi i to się udziela. O wokalu chyba wspominać nie trzeba, bo że rewelacyjnie Nat brzmi na żywo wie każdy kto miał okazję słyszeć ją chociaż raz. "