KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
POPRAWINY - GALA PIOSENKI BIESIADNEJ

POPRAWINY - GALA PIOSENKI BIESIADNEJ

Beata Ryboctycka, Katarzyna Jamróz, Majka Jeżowska, Kabaret Rak, Krzysztof Tyniec i inni...

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
"Człowiek-orkiestra". Jak rzadko kiedy, określenie to idealnie pasuje do Zbigniewa Górnego. Ma głowę do komponowania znakomitej muzyki i sprawdzony zespół, który od lat świetnie realizuje jego pomysły. To broń, której Górny nie waha się użyć, kiedy trzeba stworzyć dobrą muzykę. I korzysta z niej od lat, ku zadowoleniu publiczności, która niezmiennie i tłumnie oklaskuje przygotowywane przez niego wydarzenia. W 1995 roku "Gala Piosenki Biesiadnej" z dnia na dzień podbiła serca nie tylko widzów oglądających wykonanie na żywo, ale i większości Polaków, bo wydarzenie transmitowała telewizyjna "Dwójka". Teraz czas na "POPRAWINY". Po wielkim sukcesie Jubileuszowej Gali Piosenki Biesiadnej - 20 lat przyszła pora na oczekiwane POPRAWINY!!! Kolejna podróż w czasie do wydarzeń z przed 20 lat, muzyki znanej, przyjemnej oraz głośno wyśpiewywanej przy okazji wesel, imprez towarzyskich. Sprawdzona w boju grupa artystów oraz orkiestra pod dyrekcją Zbigniewa Górnego wraca w kolejnym przebojowym programie. Jeśli widzieliście poprzednie koncerty, zwyczajnie nie może Was zabraknąć!!
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
13 grudnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Danuta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniałe wydarzenie, cudowni artyści, niezapomniana atmosfera. Jedyny minus za fatalne nagłośnienie Areny."
1 grudnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Marek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super! To nie tylko zabawa. Artyści trącili wczoraj w poznańskiej Arenie także nutkę patriotyczną. I tak trzeba i oby więcej imprez z takim wydźwiękiem. Może to obudzi nieco omdlałego ducha w narodzie?!?!? "
1 grudnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Hanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetna zabawa! Kto lubi śpiewać, ma okazję!Podziwiam artystów, którzy współpracują ze sobą przez tyle lat. Nie widać u nich znudzenia. Nadal chcą bawić publiczność. Dobrze, że są tacy ludzie, którzy potrafią czasami oderwać nas od ponurej rzeczywistości. Miło, że wszyscy wokoło reagują podobnie radośnie. Brawo pomysłodawcom i wykonawcom !!!"
1 grudnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Alicja oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniałe wspomnienie po 20 latach. Super koncert"
1 grudnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Wanda oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert, jak zwykle. Szkoda,że tak rzadko organizowany, bo zainteresowanie jest naprawdę duże. Jedyny drobny problem to nagłośnienie. Być może poznańska "Arena" nie jest najwłaściwszym miejscem na organizowanie tego typu imprezy, gdyż szumy i trzaski utrudniają właściwy odbiór. Reszta naprawdę super!!! "
1 grudnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Agata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Rewelacyjna zabawa - świetnie spędzone ponad dwie godziny ze świetną piosenką i artystami na wysokim poziomie"
1 grudnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
jacek oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniałe wspomnienie po 20 latach. Brawo Zbyszek Górny i Jego Artyści."