KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Księga Dżungli - musical familijny

Księga Dżungli - musical familijny

scenariusz (na podst. "Księgi Dżungli" Rudyarda Kiplinga): Szymon Jachimek

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4.99</b> na 5
Średnia ocena: 4.99 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
"Księga Dżungli" to familijny musical (luźno oparty na powieści Rudyarda Kiplinga) z ponad 60 osobową, rozśpiewaną obsadą w wieku od 8... do 26 lat. Akcja rozpoczyna się na szkolnej sali gimnastycznej, którą rządzi Pan Szykan - leniwy i arogancki nauczyciel wf-u. Jego lekcje polegają na sprawdzeniu obecności, zebraniu zwolnień od (stanowiących większość) niećwiczących i schowaniu się w kantorku. Nie dziwi więc, że jego podopieczni w-f zamienili na Wi-Fi... Ale pewnego dnia do szkoły trafia nowy uczeń - Mowgliński. Jest równie niewysportowany, jak większość rówieśników. Jednak za sprawą nieoczekiwanych zdarzeń przenosi nas ze szkolnej dżungli, do tej prawdziwej, tropikalnej. Pan Szykan przeobraża się w groźnego Shere - Khana, rugbista Balon - w niedźwiedzia Baloo, szkolna Woźna - w jadowitego węża Kaa.. Jedynie Mowgliński - teraz już jako Mowglie pozostaje tak samo bezbronny, jak przedtem. Czy Mowglie poradzi sobie pośród śmiertelnych niebezpieczeństw? Czy nauczy się od leśnych stworzeń trudnej sztuki przetrwania w dziczy? I czy ktoś ostatecznie da nauczkę paskudnemu Shere - Khanowi? Korowód egzotycznych postaci - tapiry, słonie, pawie, małpy, szakale, pantery.. Leśne gonitwy, akrobacje, tańce i nieoczekiwane zwroty akcji - a wszystko w rytm żywiołowej muzyki! Głównym bohaterem "Księgi Dżungli jest bowiem ruch, dźwięki i wyobraźnia. I to bez konieczności logowania do sieci!
Księga Dżungli - musical familijny - filmy i grafiki
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
10 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały spektakl !!! Cała rodzina była zachwycona. Polecam każdemu :) "
4 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Spektakl z morałem, fantastyczna zabawa, moje dzieci zachwycone mimo zróżnicowanego wieku i zainteresowań(synowie 12 lat, córka 17lat)Mile spędzony czas z rodziną. "
4 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Małgorzata oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetne przedstawienie dla dzieci w każdym wieku! "
3 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie na 6+. Scenariusz, muzyka i gra małych aktorów, jak na profesjonalnej scenie. Piosenki wpadajace w ucho. Chór owadów-prześmieszny. Polecam małym i dużym! Jedyny minus,że z dalszych rzędów kiepska widoczność."
2 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Szymon oceniając napisał(a) dodatkowo:
"BRAWO!!! Jeśli ktoś zastanawia się nad kupnem biletu, niech tego nie robi tylko kupuje czym prędzej! Znakomita zabawa gwarantowana. Choć na przedstawieniu byliśmy trzy dni temu to dzieci o niczym innym nie mówią :) Śpiewają, tańczą, a córa zażyczyła sobie nawet, żeby zawiesić jej hula hop pod sufitem, bo ona też chce być małpką :)"
2 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Kamila oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Fantastyczny spektakl! Sztuka przez wielkie S! Ręce same składały się do oklasków. Dzieci były zachwycone, do tej pory nucą piosenki i już nie mogą doczekać się Alicji... my zresztą również :)"
1 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Karolina oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wszystko ok. Transakcja ekspresowa"
1 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie rewelacyjne!! Dzieci pod wielkim wrażeniem. Skonstruowane tak, by zaciekawiło zarówno dzieci jak i młodzież. Sceny przepełnione akcją, ruchem, ładnie wykonaną piosenką. Z pewnością , jeśli tylko nadarzy się taka okazja, wybierzemy się na nie ponownie. "
1 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Jolanta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie pełne brawury i emocji. Wspaniale się bawiłam z córeczka."
1 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Dorota oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Widowisko rewelacyjne - polecam!!!"
1 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Ela oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Niesamowita atmosfera - urzeka zarówno dzieci jak i dorosłych. Warto wybrać się całą rodziną."
1 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Katarzyna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Na przedstawieniu byłam z dziećmi drugi raz. Już to o czymś świadczy. Moja córka (13 lat) stwierdziła, że bardziej jej się podobało niż Piotruś Pan w muzycznym. Polecam z czystym sumieniem."
1 października 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Daria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie CUDOWNE! Pełne humoru, dowcipu i podtekstów. Jak zawsze świetnie przedstawiona rzeczywistość: niby śmieszne ale zmusza do refleksji. Zespół aktorów pełen zaangażowania i radości. Kolejne przedstawienie Teatru Komedii Valldal, które polecam każdemu dużemu i małemu widzowi! :)"
5 stycznia 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Jakub oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Show pełną gębą! Dzieci były zachwycone. "
8 grudnia 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Maria oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Super przedstawienie -polecam dla osób od 4-latek do 70-tki :)"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno