KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
ROAST Krzysztofa SKIBY

ROAST Krzysztofa SKIBY

Krzysztof Skiba, Łukasz Lotek Lodkowski, Karol Modzelewski, Rafał Pacześ, Michał Leja i inni...

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>4</b> na 5
Średnia ocena: 4 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Roast Krzysztofa Skiby - Stand-Up No Limits na żywo 15 września w Multikinie Złote Tarasy! Po raz kolejny polscy komicy będą szydzić z gwiazdy muzycznej. Tym razem na tronie podczas roastu usiądzie lider zespołu Big Cyc czyli Krzysztof Skiba! Będzie zabawnie i bez cenzury. Roast odbędzie się w ramach cyklu wydarzeń o nazwie "Stand-Up No Limits w Multikinie". Roast to forma anty-benefisu gwiazdy. W Stanach Zjednoczonych ma kilkudziesięcioletnią tradycję (Roastowane tamtejsze gwiazdy to np. Charlie Sheen, Justin Bieber, Prezydent USA Barack Obama). Show również z sukcesem sprawdziło się w Polsce. To gatunek komedii scenicznej, polegający na wygłaszaniu monologu w kierunku zgromadzonych artystów i nawiązywaniu kontaktu z publicznością. W praktyce oznacza występ roastowanego (głównej gwiazdy) oraz zaproszonych gości. Monolog polega na wypowiedziach, często dość obraźliwych, odnoszących się do roastowanego i pozostałych uczestników anty-benefisu. Wszystko jednak w dobrym tonie z wzajemną sympatią. Celem roastu jest przede wszystkim w zabawny sposób podsumowanie działalności roastowanej gwiazdy oraz zbadanie dystansu do samego siebie, uczestników i widzów.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
21 września 2015
Ocena: 3 na 5
pl
Marcin oceniając napisał(a) dodatkowo:
"To mój drugi roast. Pierwszy był Abelarda. Bez porównania! Tutaj pozamiatał mnie prowadzący :) Mam wrażenie, że Lotek najbardziej lał z jego "żartów" :D Poza tym było przyjemnie. Lepsze i gorsze żarty. Chyba zawiódł mnie trochę Skiba, spodziewałem się, że będzie lepszy."
18 września 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Aleksandra oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Ten roast uratowali Zalewski i Lotek. Modzelewski, Leja, Pięta byli dobrzy, ale za krótko mówili. Reszta się nie popisała, bardzo typowe żarty, zero oryginalności. Ogólnie to ekipa była słaba w porównaniu do poprzednich roastów (Urbańskiego, Majewskiego). Prowadzący był żenujący, irytujący i widać bylo, że się do tego po prostu nie nadaje. Zawsze na roastach prowadzi jeden z występujących lub ktoś kto po prostu umnie prowadzić tego typu imprezy. Tutaj była całkowita amtorka pod tym względem."
18 września 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Było zacnie. Polecam Roast'y!"
18 września 2015
Ocena: 3 na 5
pl
Krzysztof oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Hmmm... Nie wiem, czy to przypadek, ale występujący usiedli według pewnego klucza - silna prawa strona i słaba lewa. Bękarty Stendupu i Ola uratowali tę imprezę. Bękarty widziałem wcześniej i wiedziałem, że będzie dobrze. Ola - bardzo przyjemne rozczarowanie. To nie tylko piękna kobieta, ale z bardzo dużym poczuciem humoru, dystansem i chyba ona najbardziej zareagowała na to, co się działo na scenie - Kłapouchy, który przypomina czyjąś matkę (skrót). Sam Skiba wypadł nieźle, choć krótko. :)"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno