KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
WAMPIRY I UPIORY Koncert finałowy

WAMPIRY I UPIORY Koncert finałowy

Katarzyna Oleś-Blacha, Anna Sokołowska, Ewa Warta-Śmietana, Paweł Ilnicki, Piotr Płuska,

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Koncert wypełnią arie, duety i piosenki oraz tańce z najsłynniejszych musicali, oper, a także muzyki filmowej i popowej m.in. z: ,,Upiora w Operze", ,,Tańca wampirów", ,,Dzwonnika z Notre Dame", ,,Phantoma" ,,Jekyll & Hyde", filmu Pearl Harbor, czy wreszcie James Bond. Podczas wieczoru, pełnego atrakcji i niespodzianek, zostaną rozdane statuetki dla zwycięzców konkursów o Puchar Białej Damy.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
9 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Joanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały, nastrojowo-magiczny koncert. Fenomenalna muzyka i wykonanie. Uczta dla oczu i ducha ;)"
9 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Agnieszka oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Koncert był świetny i perfekcyjny. Doskonali i upiorni Wykonawcy klimatycznie odegrali swoje role. Wspaniała i groźna atmosfera udzielała się widzom, a wszystkiemu (od czasu do czasu) towarzyszył urokliwy - i mimo okoliczności - ciepły uśmiech pomysłodawczyni i artystki p. Ewy Warty Śmietany. Nie chciało się wracać do domu. Dziękuję i mam nadzieję skorzystać w przyszłym roku."
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno