KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Rysy / Małe Miasta

Rysy / Małe Miasta

Rysy / Małe Miasta

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
RYSY Rysy to nowe zjawisko na polskiej scenie elektronicznej. Hipnotyczne rytmy zatopione są w sosie IDM. Eksperyment brzmieniowy przełamany chwytliwą melodią. Taneczny charakter numerów Rys nie gryzie się z intrygującymi opowieściami. Projekt ma bowiem charakter narracyjny i konceptualny, który łączy eteryczne przestrzenie dźwiękowe z energetyczną pulsacją bitów. Rysy są autorskim projektem Wojtka Urbańskiego i Łukasza Stachurko (Sonar Soul) z gościnnym udziałem Justyna Święs (The Dumplings), Baascha i Piotra Zioła. Debiutancka płyta zespołu będzie miała swoją premierą 4 września 2015. Na albumie ? Traveller? ( U Know Me Records) znajdzie się 10 piosenek w tym znane z EPki Ego: ?Brat?, ?I Will Fly? ?Ego?. Oprócz Justyny Święs na płycie wokalnie będzie się udzielać Basach oraz Piotr Zioła. --- MAŁE MIASTA Od wydania debiutanckiego białego kruka Małych Miast nie minął nawet rok, a tymczasem ten hip-hopowy duet powraca już z nowym krążkiem, którego premiera w październiku. Materiał przedpremierowo prezentowany był na żywo na wszystkich najważniejszych letnich festiwalach, m.in. Open?er, Tauron Nowa Muzyka, Hip-Hop Kemp, Off Festival czy Spring Break. Doceniła go również kultowa amerykańska stacja radiowa KEXP zapraszając zespół do udziału w swoich słynnych sesjach nagraniowych. Na drugim albumie MM nie zabraknie wyśmienitych gości, będą to między innymi Taco Hemingway, Ras z duetu Rasmentalism, RAU, Don Guralesko, Stasiak czy Wojtek Mazolewski. Premiera drugiej płyty jest ustalona na 9.10.2015. Małe Miasta to ezprecedensowy projekt na polskiej scenie alternatywnej. Muzyka tego tajemniczego duetu producenckiego to mieszanka odważnych elektronicznych brzmień z hip-hopem i eksperymentalnym R&B. Pod koniec 2014 roku w wytwórni Alkopoligamia.com wydali swoją debiutancką płytę ,,MM?, a cały jej nakład rozszedł się już w przedsprzedaży. Na albumie talent i świeżość Małych Miast wzbogacona została udziałem gości jak: Ten Typ Mes, W.E.N.A., ABEL i Klaudia Szafrańska z XXANAXX. Uznanych artystów w wielu przypadkach zachęcili do współpracy remiksując ich utwory na takim poziomie, że żaden z wymienionych twórców nie miał wątpliwości godząc się na udział w płycie. Poza utworami gości z debiutanckiego albumu remiksowali też kawałki Spinache?a czy Night Marks Eletric Trio. Za ten ostatni otrzymali pierwszą nagrodę w konkursie wytwórni U Know Me Records.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
19 października 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Olaf oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Świetny koncert, na który mbawiłem się fantastycznie. Energia, która wytwarza się między Djami w trakcie grania kawałków udziela się widowni, a Baasch, który śpiewał do kilku kawałków na prawdę zrobił robotę. Polecam każdemu, oby w przyszłym roku zawitali na Audioriver! ;)"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno