KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Muzyczne obrazy Chin

Muzyczne obrazy Chin

Anna Krysztofiak

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Anna Krysztofiak, znana multiinstrumentalistka i artystka Filharmonii Łódzkiej, a także dyrektor artystyczny festiwalu "Muzyka w Ogrodzie Chińskim" w Łazienkach Królewskich w Warszawie, zaprasza dzieci i rodziców na bezwizową wyprawę do Chin. Poruszać się będziemy w świecie dźwięków, a więc tam, gdzie granice i rozległe przestrzenie geograficzne nie istnieją - jest tylko "tu i teraz". Z bogatego instrumentarium artystki, w skład który wchodzą liczne instrumenty chińskie, tajwańskie, japońskie oraz instrumenty dawnej europy - usłyszymy te najściślej związane z Państwem Środka: guzheng, erhu, hulusi, zhonghu i nanguan pipa.
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
23 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo ciekawe przedstawienie,wszyscy poczuliśmy się jak byśmy byli w Chinach."
22 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Michał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przedstawienie muzyczne bardzo mi się podobało. Dzieciom również. Poznaliśmy chinskie instrumenty muzyczne oraz ich brzmienie. Dowiedzieliśmy się czym inspirowali się chińscy malarze. Zabrakowało na koniec tego, żeby dzieci mogły obejrzeć instrumenty z bliska i poznać ich "duszę" co zostało obiecane:). 5+"
22 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Magdalena oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Dobrze przemyślane zajęcia - odpowiednie proporcja muzyki i swobodnych dowcipnych opowieści o Chinach. Nasze dzieci w w wieku wczesnoszkolnym zachwycone! Dziękujemy!"
22 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Zuzanna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo ciekawe instrumenty, niezwykły język, niezwykła muzyka, dla rodziców za krótkie, dla dzieci w sam raz :) "
22 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Michał oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Bardzo ciekawy i zabawny koncert.Dziękujemy!:)"
W związku z przepisami Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno