KupBilecik.pl wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej
Ariel Ramirez Tango Group

Ariel Ramirez Tango Group

Ariel Ramirez

kategoria
0
wydarzeń
Średnia ocena: <b>5</b> na 5
Średnia ocena: 5 / 5
Podoba Ci się tutaj?
Udostępnij to innym...
   
Ariel Ramirez Tango Group Tango Milonguero 15.11.2015 godz. 19:00 Klubokawiarnia Mleczarnia ul. Włodkowica 5 Bilety: www.kupbilecik.pl, oraz Recepcja Hostelu Mleczarnia ul. Włodkowica 5 Cena biletu : 20 zł przedsprzedaż, 25 zł w dniu koncertu Klubokawiarnia Mleczarnia oraz Agencja Echomusic Art Management zapraszają serdecznie na koncert argentyńskiego bandoneonisty Ariela Ramireza. Artysta doskonale znany polskiej publiczność zaprezentuję swój nowy program Tango Milonguero. Ariel Ramirez bliski krewny znanego kompozytora argentyńskiego o tym samym imieniu i nazwisku, pochodzi z Argentyny (prowincja Cordoba). Współpracował z wieloma znakomitymi muzykami, m.in. z wybitnym argentyńskim skrzypkiem, NESTOREM GARNICĄ, wokalistą MARCELO TOLEDO, kubańskim wokalistą EL MUSO (exwokalista znanej grupy Buena Vista Social Club) etc. Wraz z zespołami, których był członkiem, koncertował w wielu krajach Południowej Ameryki: Chile, Brazylii, Paragwaju, Peru, Boliwii, Urugwaju, Wenezueli. Otrzymał liczne wyróżnienia i nagrody na festiwalach folklorystycznych w Południowej Ameryce, wykonując utwory folkloru argentyńskiego i tango. Od roku 2010 Ariel mieszka w Polsce, we Wrocławiu, gdzie założył zespół Ariel Ramirez Tango Quartet w składzie: Ariel Ramirez - bandoneon, Joao Teixeira de Sousa z Portugalii - wokal, oraz wrocławianie: Dominika Białostocka - gitara klasyczna, Darek Samerdak - piano, Marcin Spera - kontrabas . Zespół wykonuje tradycyjne tanga argentyńskie oraz popularne tematy latynoamerykańskie w stylu tango. Urozmaiceniem repertuarowym są kompozycje z gatunku fado, niezwykle autentycznie i głęboko interpretowane przez Portugalczyka Joao de Sousę. Pierwsza płyta zespołu "AIRES" , wydana przez IBERIA Records, okazała się dużym sukcesem - na koncertach zarówno w Polsce jak i za granicą cieszy się niezmiennie sporym zainteresowaniem, sprzedając się licznie bez względu na rodzaj imprezy. Dotychczas zespół wystąpił w wielu miastach Polski (Jaworki, Knurów, Kraków, Oława, Opole, Polanica Zdr., Poznań, Radom, Sopot, Staniszów, Świdnica, Warszawa, Wrocław, Ząbkowice Śl., Żary, i in.) zarówno w salach filharmonii lub teatrach jak i w klubach oraz na plenerach przy okazji znaczących festiwali muzycznych. Zespół koncertował również za granicą (Włochy, Niemcy). Najnowszym osiągnięciem grupy jest nagrana w 2012 roku płyta "NUEVOS AIRES" , której brzmienie wzbogacone zostało o skrzypce w wykonaniu młodej wrocławskiej artystki Marleny Grodzickiej-Myślak.Ponadto powstał video clip promujący miasto Wrocław do kompozycji Ariela Ramireza " WROCŁAW ZIELONY"
Ostatnie komentarze i oceny naszych klientów
20 lutego 2016
Ocena: 5 na 5
pl
Anna oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Piękna muzyka, świetni wykonawcy, przemiły prowadzący - pisząc krótko - 5 gwiazdek."
17 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Kazimierz oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Przyznaję 5 gwiazdek. Koncert fantastyczny! Utwory porywające do tańca, bardzo energetyczne i dynamiczne. Melodie i nutki zagrane przez p Ariela i p Dominikę dopracowane po mistrzowsku do ostatniego szczegółu. Jestem pod wielkim wrażeniem gry całego zespołu. Wielkie uznanie. Dziękuję p Arielowi za chwilę rozmowy nt Argentyny. Pozdrawiam Kazimierz"
16 listopada 2015
Ocena: 5 na 5
pl
Ruta oceniając napisał(a) dodatkowo:
"Wspaniały koncert! ŚWIETNY REPERTUAR I DOSKONAŁE WYKONANIE"
W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że korzystając z tej witryny zgadzasz się na zapisywanie i przechowywanie plików cookie oraz przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe informacje o zakresie oraz rodzaju przetwarzanych danych znaleźć można w naszej polityce prywatności. W przypadku niewyrażania na to zgody, prosimy o zamknięcie tej strony.
Rozumiem, zamknij to okno